Jak przypomina portal "Super Express", Władimir Putin doczekał się oficjalnie narodzin dwóch córek, które są owocem jego związku z Ludmiłą. Kanał General SVR na Telegramie poinformował, że dyktator zdecydował się "uwięzić" jedną z nich w Rosji. Mowa o Marii, która dowiedziała się, że nie może spędzić swoich urodzin na jednej z tropikalnych wysp.

Zaskakujące informacje na temat córki Władimira Putina

Od momentu rosyjskiej agresji na Ukrainę mija już niemal drugi miesiąc. Oczy wszystkich zwrócone są zarówno na dzielnie walczących Ukraińców, ale także na rosyjskiego przywódcę, jego współpracowników, a także najbliższych. Ostatnio w mediach pojawiła się zaskakująca informacja dotycząca 37-letniej córki Putina, Marii.

Władimir Putin/YouTube @Dla Ciekawskich
Władimir Putin/YouTube @Dla Ciekawskich
Władimir Putin/YouTube @Dla Ciekawskich

Z ustaleń dziennikarzy śledczych kanału General SVR wynika, że Maria otrzymała od ojca kategoryczny zakaz opuszczania Rosji. Ma to być spowodowane obawą Władimira Putina, że jego córka nigdy nie wróci do kraju. 7-letnia Maria miała się dowiedzieć o zakazie, kiedy próbowała wyjechać na tropikalną wyspę, gdzie chciała spędzić swoje urodziny.

"Putin zareagował kategoryczną odmową, zacieśniając ochronę wokół Marii" - poinformował na Telegramie General SVR. O Marii pisał wcześniej również "The New York Times". W 2016 roku informowano, że jest z zawodu genetyczką. Wyszła za Holendra, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Maria ma być teraz związana z młodszym od niej o 4 lata mężczyzną.

Córka Władimira Putina/YouTube @Dla Ciekawskich
Córka Władimira Putina/YouTube @Dla Ciekawskich
Córka Władimira Putina/YouTube @Dla Ciekawskich

Nie udało się jak na razie ustalić, gdzie przebywa druga z córek Władimira Putina. Zainteresowanie budzi równiż kwestia domniemanych nieślubnych dzieci rosyjskiego dyktatora, w tym czworga dzieci, których miał doczekać się z Aliną Kabajewą.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Były sędzia Międzynarodowego Trybunału Karnego przewiduje, co czeka Władimira Putina. Mówi o uprowadzeniu prezydenta

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksander Sikora i Izabella Krzan postanowili pochwalić się swoją wiedzą. Jak sobie poradzili z przygotowanymi pytaniami

O tym się mówi: Niecodzienne zachowanie Władimira Putina przykuwa uwagę. Wszystko zostało nagrane