Jak podaje portal "Super Express", po zakończeniu kariery politycznej, Bronisław Komorowski ma zdecydowanie więcej czasu na to, aby oddawać się swojemu ogromnemu hobby, jakim jest ogrodnictwo. Nawet przy pracach w przydomowym ogrodzie, były prezydent dba o styl. Zresztą, zobaczcie sami!

Polityka

Bronisław Komorowski ma za sobą wiele lat w polityce. Zwieńczeniem jego politycznej kariery było objęcie urzędu prezydenta. Bycie głową państwa wymagało zarówno od Bronisława Komorowskiego, jak i jego żony wielu wyżeczeń.

Jednak oboje wspominają ten czas z ciepłymi uczuciami. Anna Komorowska nie ukrywała, że bycie pierwszą damą, dawało jej sporo satysfakcji. Mimo wszystko, żona Bronisława Komorowskiego nie żałuje, że mogła ją pełnić funkcję pierwszej damy tylko przez jedną kadencję.

Bronisław Komorowski/Youtube @Onet Rano
Bronisław Komorowski/Youtube @Onet Rano
Bronisław Komorowski/Youtube @Onet Rano

Bronisław Komorowski pracuje w ogrodzie

Po zakończeniu prezydentury, Bronisław i Anna Komorowscy mogli skoncentrować się na swoich najbliższych, a także na swojej ogromnej pasji, jaką jest ogrodnictwo. Była para prezydencka wykorzystuje każdą wolną chwilę i każdy słoneczny dzień, na prace w ogrodzie. Sami dbają o swoją posiadłość w Budzie Ruskiej.

Fotoreprterzy także ostatnio przyłapli małżeństwo Komorowskich na wspólnych pracach w ogrodzie. Trzeba przyznać, że w czasie prac Bronisław Komorowski prezentował się dość stylowo.

Bronisław i Anna Komorowscy/YouTube @Gazeta Polska VD
Bronisław i Anna Komorowscy/YouTube @Gazeta Polska VD
Bronisław i Anna Komorowscy/YouTube @Gazeta Polska

Miał na sobie koszulę w kratę, która utrzymana jest w stylu drwala, a także jasno brązowy bezrękawnik. Ani były prezydent, ani jego żona nie stronili od ciężkiej pracy, co możecie zobaczyć na zdjęciach tutaj.

Jak podoba się wam ogrodowa stylizacja Bronisława Komorowskiego?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski ujrzał najbliższą przyszłość, a wieści te nie są tak mroczne jak zwykle. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Szymon Hołownia przyznał się do strachu o małżonkę. Jest świadomy własnej niemocy, gdy córka wypytuje o mamusię

O tym się mówi: Emmanuel Macron zaprzestał rozmów z Kremlem. Jednak to jeszcze nie koniec jego współpracy z Putinem. O co chodzi