Jak podaje portal "Super Express", Marta Kaczyńska w Wielką Sobotę, jak miliony Polaków wybrała się ze święconką. Uwagę wszystkich przyciągał strój bratanicy prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Marta Kaczyńska przyłapana w Wielką Sobotę

Reporterom "Super Expressu" udało się przyłapać Martę Kaczyńską, jak w Wielką Sobotę szła do kościoła poświęcić pokarmy. Miała ze sobą biały koszyczek, ozdobiony koronkami w tym samym kolorze. Nie zapomniała o włożeniu do wielkanocnego koszyczka gałązki bukszpanu. Do świątyni wybrała się wspólnie ze swoją najmłodszą pociechą - synkiem Stasiem Lechem.

Marta Kaczyńska / YouTube:  eOstroleka
Marta Kaczyńska / YouTube: eOstroleka
Marta Kaczyńska / YouTube: eOstroleka

Jednak to nie koszyk niesiony przez Martę Kaczyńską przyciągał wzrok, ale strój, jaki zdecydowała się założyć na tę okazję. Bratnica Jarosława Kaczyńskiego zdecydowała się założyć spodnie rurki, do których założyła sportowe buty i długą kurtkę. Zdecydowała się również rozpuścić włosy, które nieustannie rozwiewał wiejący wczoraj wiatr.

Oprócz koszyczka Marta Kaczyńska miała ze sobą białą torbę, którą spakowała do bagażnika. Wiele osób zwróciło uwagę, że sportowy strój niespecjalnie pasuje do okazji. Oni sami wybierają na te okazje znacznie elegantszy strój, jak sukienki czy grnitury. Wiele wskazuje na to, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego ceni sobie wygodę.

Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Trybunalska
Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Trybunalska
Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Trybunalska

Trudno się jej dziwić, w końcu opieka na czteroletnim dzieckiem wymaga nie tylko ciągłej uwagi, ale błyskawicznej rekacji, a szpilki i sukienka znacznie by jej to utrudniały. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej z wyprawy z wielkanocnym koszyczkiem możecie zobaczyć tutaj.

A wy, co sądzicie o stroju Marty Kaczyńskiej?

To też może cię zainteresować: Strona rosyjska informuje, że niedaleko Charkowa życie straciło 30 polskich najemników. Polski Resort zabrał głos w tej sprawie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Plany Małgorzaty Rozenek - Majdan legły w gruzach. Rodzina gwiazdy musi spędzić Wielkanoc w zupełnie inny sposób

O tym się mówi: Katolicy chcieliby, aby wróciła zmieniona przez pandemię tradycja. Wierni podpisują się pod apelem. Czego dotyczy