Jak podaje portal "Super Express", najbliższa pełnia będzie miała miejsce w Wielką Sobotę, 16 kwietnia. Jako, że mamy do czynienia z pełnią w Wadze, będziemy dążyć do uzyskania równowagi, choć nie będzie to łatwe. Kwietniowa pełnia może sporo zamieszać, a energię, jaka jej towarzyszy będzie nam towarzyszyć w najbliższych dniach. Czy czekają nas kłótnie przy świątecznych stołach? Co zrobić, aby ustrzec się w trakcie pełni przed problemami?

Nerwowa Wielkanoc?

Kwietniowa pełnia rozpocznie się w Wielką Sobotę. Niestety zapowiada się nerwowy czas, bo pełnia następuje w Wadze. Już od kilku dni możemy wyczuć związane z pełnią napięcie. Zła wiadomość jest taka, że będzie ono nam towarzyszyć także przez kilka najbliższych dni. Emocje, jak na wadze, przechylają się z jednej strony w drugą - popadamy z radości w złość i na odwrót.

Pełnia/YouTube @Mae Fioletowa Wróżka
Pełnia/YouTube @Mae Fioletowa Wróżka
Pełnia/YouTube @Mae Fioletowa Wróżka

Pełnia Księżyca w Wadze koncentruje się przede wszystkim na relacjach z innymi. Możemy w najbliższym czasie zauważyć, że częściej i uważniej przyglądamy się łączące nas z innymi relacje. Możesz się przekonać, czy w miłości i przyjaźni dajesz tyle samo, ile otrzymujesz.

To czas, kiedy możemy usłyszeć kilka gorzkich słów od naszych bliskich. Możemy też być tymi, którzy te gorzkie uwagi będą kierowali wobec innych. Nie traktuj jednak tego, jak przekleństwa. To szansa, żeby nie tylko uporządkować relacje z najbliższymi, ale także je uzdrowić. Znajdziesz w sobie siłę, aby odciąć się od relacji, które cię ranią lub jasno wyznaczyć granice.

Niesamowita pełnia! / YouTube:  Mark Gee
Niesamowita pełnia! / YouTube: Mark Gee
Niesamowita pełnia! / YouTube: Mark Gee

Kwietniowa pełnia Księżyca sprzyja również osiągnięciu równowagi w relacji z samym sobą. Czas, abyś dojrzał w samym sobie przyjaciela, docenił to, co w tobie dobre i zmienił to, co uważasz, że powinno się zmienić.

Jesteście na to gotowi?

To też może cię zainteresować: Kasia Tusk zdradziła, jak sprawić, aby Wielkanoc była niezapomniana. Każda pani domu powinna je poznać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W Wielką Sobotę odbywa się tradycyjne święcenie pokarmów. Co powinno znaleźć się w koszyczku

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski podzielił się wizją dotyczącą Wielkanocy. Zdradził, jakiej pogody możemy się spodziewać