Jak podaje portal "Super Express", Kasia Tusk nie tylko zna sie na modzie, ale nie jest jej obce również udzielanie porad związanych z prowadzeniem domu. Ostatnio córka byłego premiera podzieliła się patentami, które sprawią, że nadchodzące święta będą niezapomniane.

Wielkanocne patenty Kasi Tusk

Kasia Tusk dba o to, aby w jej domu nastrój świąt wyczuwalny był nie tylko w Boże Narodzenie, ale także w Wielkanoc. Pomagają w tym ozdoby, choćby w postaci uroczych białych króliczków. Blogerka przyznała, że tegoroczne świętowanie ma słodko-gorzki smak. Wszystko ze względu na trwającą na Ukrainie wojnę, która każdego dnia zbiera krwawe żniwo.

Kasia Tusk przyznała jednak, że każdemu przyda się odrobina spokoju i oderwania od przykrej rzeczywistości. Choć blogerka zdaje sobie sprawę, że tradycja rzecz święta, warto od czasu do czasu zaskoczyć czymś swoich gości i przygotować potrawę, która nigdy wcześniej nie pojawiała się a stole.

"Moja babcia, jako młoda dziewczyna, też musiała kiedyś podjąć decyzję przygotowania paschy po raz pierwszy nie zdając sobie pewnie sprawy, że jej współdomownicy będą się jej później domagać przez kolejnych kilkadziesiąt świąt" - czytamy na blogi Make Life Easier. Zmianą może być też dodanie nowego składnika do tradycyjnych przepisów.

Upamiętniaj i ciesz się chwilą

Kasia Tusk uwielbia robić zdjęcia. Zachęciła swoich fanów, żeby postarali się upamiętnić świąteczne chwile z bliskimi, aby pozostały z nimi na dłużej. Warto też dać sobie chwilę oddechu od codziennych problemów. Wystarczy znaleźć w tym czasie coś, co sprawi nam przyjemność i po prostu to zrobić!

Blogerka wskazuje, że święta mogą okazać się świetnym pretekstem do wspólnego oglądnięcia filmu z bliskimi, spaceru, czy zagrania w gry planszowe.

Co sądzicie o radach Kasi Tusk?

To też może cię zainteresować: W Wielką Sobotę odbywa się tradycyjne święcenie pokarmów. Co powinno znaleźć się w koszyczku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wielkanoc Adama Małysza wygląda inaczej niż ta w większości polskich domów. Jak celebruje święta "Orzeł z Wisły"

O tym się mówi: Nie takich wieści oczekiwali seniorzy. Czternasta emerytura nie trafi do wszystki emerytów