Jak podaje portal "Pomponik", Julia Wieniawa nie musi przejmować się kapryśną polską pogodą, bo spędza czas na Malediwach. Na brak słońca zdecydowanie nie może narzekać, o czym wymowie świadczy opalenizna, którą dumnie prezentuje na zdjęciach.

Julia Wieniawa wykorzystała szansę

Julia Wieniawa zyskała popularność dzięki roli w serialu "Rodzinka pl". Mogliśmy ją zabaczyć nie tylko na małym, ale także na dużym ekranie. Młoda aktorka wystąpiła między innymi w "Kobietach mafii", "Sali samobójców. Hejter", czy w "Kobietach sukcesu". Wieniawa nie poprzestała na aktorstwie.

23-latka umiejętnie wykorzystuje swoje pięć minut. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych - jej profil na Instagramie śledzi ponad 2 miliony osób. To pozwoliło jej się znaleźć w gronie "100 najbardziej wpływowych Polek i Polaków" przygotowanego przez "Newsweek Polska".

Wieniawa zdecydowała się spróbować swoich sił w biznesie. Otworzyła swój biznes odzieżowy. Aktorks sprzedaja między innymi odzież do jogi. Młoda gwiazda próbuje rówież swoich sił w branży muzycznej. Ma na swoim koncie nagranie kilku utworów i kontrakt podpisany z wytwórnią Kayax.

Luksusowe wakacje z ukochanym

Przy tak wielu zajęciach, nic dziwnego, że Julia Wieniawa postanowiła nieco odpocząć i wspólnie z ukochanym wybrała się na luksusowe wakacje. Wspólnie z Nikodemem Rozbickim wybrali się na Malediwy. Z doniesień "Super Expressu" wynika, że tygodniowy pobyt w kurorcie kosztował parę 20 tys. zł.

Julia Wieniawa dzieli się z obserwatorami szczegółami swojego wyjazdu. Możemy zobaczyć nie tylko, jak aktorka uprawia jogę, ale także romantycznymi kolacjami z ukochanym. Aktorka zachwyca opalenizną. Nikodem Rozbicki może się za to pochwalić jaśniejszymi włosami, co zapewne zawdzięcza słońcu.

Jak podoba się wam Julia Wieniawa w wakacyjnej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Skrzynecka zdobyła się szczere wyznanie. "Miałam taką przygodę, która dała mi popalić w Wielkanoc"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astrologowie nazwali znaki zodiaku, dzięki którym najłatwiej zbudować szczęśliwą przyszłość

O tym się mówi: Donald Tusk kolejny raz zaliczył wpadkę z Rosją w tle. Na jego nieszczęście nic nie znika z internetu