Jak podaje portal "Pomponik", Katarzyna Skrzynecka w jednym z wywiadów przynała, że bardzo żałuje decyzji o spędzeniu Świąt Wielkanocnych w okolicach Zakopanego. Do tej pory, kiedy tylko wspomina tamtą sytuację, włoski jeżą jej się na karku. "Miałam taką przygodę, która dała mi popalić w Wielkanoc" - wyznała gwiazda. Poznajcie szczegóły!

Katarzyna Skrzynecka nie narzeka na brak zajęć

Od kilku sezonów Katarzynę Skrzynecką możemy oglądać w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zasiada w jury. Poza udziałem w muzycznym show Polsatu występuje na deskach teatru, gra w serialach i filmach. Przy tak dużej ilości zajęć, nie dziwi fakt, że gwiazda stara się wykorzystać każdą wolną chwilę, aby nieco odpocząć i pobyć z najbliższymi.

Dobrą okazją do odpoczynku są Święta Wielkanocne. Jedne szczególnie mocno zapadły Katarzynie Skrzyneckiej w pamięć i to niestety z niespecjalnie pozytywnego powodu. Gwiazda z bliskimi zdecydowała się wyjechać na święta w okolice Zakopanego. Szczególnie żałowała tej decyzji w drugi Lany Poniedziałek.

Wielkanocne obyczaje dały się we znaki Kasi Skrzyneckiej

Kasia Skrzynecka w rozmowie z "Faktem" przyznała, że na samo wspomnienie góralskiego śmingusa-dyngusa, przechodzą ją ciarki. Jak przyznała artystka, nie spodziewała się, że Poniedziałek Wielkanocny wygląda w Bukowinie Tatrzasńkiej nieco inaczej niż w mieście. Przekonała się o tym w trakcie spaceru z psem.

"Tam dopadli mnie przyczajeni gdzieś za gospodarstwem młodzi chłopcy z trzema wiadrami lodowatej wody. Zlali mnie od stóp do głów, co przypłaciłam potem zapaleniem oskrzeli" - wyznała Katarzyna Skrzynecka.

Dodała, że od tamtej pory nie zdecydowała się na spędzenie świąt poza domem. Dotyczy to zarówno Wielkanocy, jak i Bożego Narodzenia.

A wy, jakie macie wspomnienia dotyczące Lanego Poniedziałku?

To też może cię zainteresować: Strona rosyjska informuje, że niedaleko Charkowa życie straciło 30 polskich najemników. Polski Resort zabrał głos w tej sprawie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Donald Tusk kolejny raz zaliczył wpadkę z Rosją w tle. Na jego nieszczęście nic nie znika z internetu

O tym się mówi: Astrologowie nazwali znaki zodiaku, dzięki którym najłatwiej zbudować szczęśliwą przyszłość