Mimo ciągłych przeczeń Kremla, że ​​głowa państwa Władimir Putin kiedyś był dotknięty czymś nieprzyjemniejszym niż lekkie przeziębienie, dociekania rosyjskiego kolektywu śledczego "Proekt" sugerują, że prezydent Rosji jest zaniepokojony swoim zdrowiem.

Czy Władimir Putin poważnie choruje?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Inimicizie (@inimicizie_blog)

Zapisy lekarzy obecnych w środowisku Putina podpowiadają, że może on być leczony na raka tarczycy. Od początku trzeciej kadencji Putina jako prezydenta w 2012 roku rosyjscy telewidzowie coraz mocniej przyzwyczajają się do oglądania „puszkowych materiałów” ich prezydenta – nagranych wcześniej filmów pokazujących Putina na spotkaniach.

Wstępnie sporządzone informacje, takie jak ta, mogą odwrócić uwagę od przeciągającej się absencji prezydenta na widoku społecznym. To nie jest pojedynczy przypadek starannie przebranego sprawozdania mediów, które najwidoczniej miały na celu zamaskowanie złego stanu zdrowia prezydenta.

Oznaki alarmujących kłopotów zdrowotnych wynikają z raportu ujawnionego przez Proekt w piątek 1 kwietnia. W sprawozdaniu dziennikarze śledczy analizują publicznie osiągalne informacje o lekarzach przydzielonych 69-letniej głowie państwa, z jakich wielu w ostatnich latach odwiedzało go coraz systematyczniej.

Placówka wskazała, którzy lekarze odwiedzali Putina w jego posiadłości w Soczi, sprawdzając umowy o zameldowanie w hotelach ujawnione na rządowej stronie zamówień publicznych, demonstrującej wizyty lekarzy specjalistów w Soczi, które zbiegły się z ekspedycjami Putina.

O tym się mówi: Edzia z "Królowych Życia" zabrała głos w sprawie deklaracje Dagmary. Czy "Królowa Życia" i jej przyjaciółka Edzia zakończyły relację

Zerknij tutaj: Dmitrij Miedwiediew straszy rozmieszczeniem broni atomowej na Bałtyku. Wszystko w związku z decyzją dwóch państw