Jak podaje portal "Jastrząb Post", wygląda na to, że syn Krzysztofa Krawczyka plnanuje na stałe zagościć w polskim show biznesie. Możliwe, że już niebawem będziemy mieli okazję oglądać go w popularnym show. O czym mowa?

Trudne rodzinne relacje

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku i niedawno minęła pierwsza rocznica jego śmierci. Odejście artysty odkryło, jak trudne relacje panują w jego rodzinie. Jedyny syn artysty mieszkał kontem u wuja, w warunkach, które dalekie były od ideału. Mierzący się z niepełnosprawnością Junior, praktycznie nie miał kontaktu z ojcem. Do tego nie został uwzględniony w testamencie.

Wojna medialna pomiędzy Krzysztofem Krawczykiem Juniorem a wdową po jego ojcu, sprawił, że o jedynaku artysty zrobiło się głośno. Mężczyzna często udzielał wywiadów, w których opowiadał o tym, jak z jego perspektywy wyglądały relacje z legendarnym piosenkarzem. Zdradził między innymi, że jego miłość do taty wiązała się z lękiem.

Krzysztof Krawczyk z synem / YouTube:   🅿🅻🅾🆃🅺🅸247!
Krzysztof Krawczyk z synem / YouTube: 🅿🅻🅾🆃🅺🅸247!
Krzysztof Krawczyk z synem / YouTube: 🅿🅻🅾🆃🅺🅸247!

Krzysztof Igor Krawczyk znalazł w sobie jednak siłę, aby spróbować spełnić swoje marzenia o rozpoczęciu kariery muzycznej. Miał okazję nawet wystąpić na wielkiej scenie w towarzystwie zespołu Trubadurzy, w którym kiedyś występował również jego tata. Kolejnym marzeniem, jest występ w "Tańcu z gwiazdami".

Krzysztof Krawczyk Junior wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

W rozmowie z "Faktem", jedyny syn Krzysztofa Krawczyka przyznał, że jeśli tylko otrzymałby propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami", chętnie by ją przyjął. Jak zdradził, jego przyjaciółka Kasia podkreśla, że świetnie by się sprawdził w formacie.

"Kasia mówi, że umiem tańczyć, że mam predyspozycje i smykałkę do tańca, a nawet poczucie rytmu. Jej zdaniem na pewno w takim programie bym się odnalazł" - powiedział w wywiadzie udzielonym tabloidowi.

Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube

Wy też myślicie, że Krzysztof Krawczyk Junior odnalazłby się w "Tańcu z gwiazdami"?

To też może cię zainteresować: Joanna Opozda przekazała wspaniałe wieści. Aktorka zaczyna wszystko od nowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Britney Spears wspólnie z partnerem podzieliła się radosną nowiną. Fani przesyłają piosenkarce gratulacje

O tym się mówi: Pentagon bada sprawę użycia chemikaliów na terenie Mariupola. Czy Rosjanie naprawdę to zrobili