Gdy media obiegła informacja, o tym, że Joanna Opozda została sama z synkiem Vincentem, wielu internautom ciężko było w to uwierzyć, gdyż z Antonim Królikowskim wyglądali na udaną parę, która przechodząc razem trudne chwile, związała się jeszcze bardziej dzięki wsparciu i wzajemnej pomocy.

Joanna Opozda zbiera siły do nowego życia...

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Niestety rzeczywistość, jaka jest ujawniana w kolorowej prasie i na mediach społecznościowych okazała się prawdą bardzo widoczną na twarzy i w spojrzeniu aktorki.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Jest ona zmęczona, lecz być może pogodzona z aktualną sytuacją. Bycie samotną matką nie jest łatwe nawet w świecie show-biznesu, który być może gwarantuje zabezpieczenie finansowe, lecz nigdy nie może zagwarantować prawdziwej przyjaźni, miłości i szczerości otaczających celebrytę ludzi.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Jednak aktorka Joanna Opozda postanowiła zacząć wszystko od nowa, co internauci mogą zobaczyć na jej instagramowym profilu, gdzie w sekcji InstaStories można zobaczyć jej nowe mieszkanie kupione za wszystkie oszczędności życia.

źródło: Instagram/asiaopozda

Jak wynika z materiału filmowego, Joanna jest pełna nadziei na to, że nowe życie będzie lepsze i pełne spokoju - Dawno tutaj nic do was nie mówiłam, ale sami wiecie, że mam ostatnio naprawdę trudny czas. Nauczyłam się, że jak jest mi smutno i źle, to po prostu odkładam telefon na bok i skupiam się na tym, co naprawdę ważne, a dla mnie na tę chwilę najważniejszy jest mój synek i jego zdrowie. Dzisiaj znalazłam moment dla siebie, żeby naładować energię, naładować baterie i nagrywam do was ze specjalnego miejsca. Z mieszkania, w które włożyłam wszystkie swoje oszczędności życia. To taka inwestycja moich marzeń. Patrzę na ogródek, który na razie wygląda, jak duża piaskownica dla Vincenta, ale mam nadzieję, że tutaj w końcu zaznamy spokoju - wyjaśniła aktorka, prezentując na filmie pomieszczenia w surowym jeszcze stanie.

Życzymy młodej mamie i jej synkowi spokoju i bezpieczeństwa.

O tym się mówi: Maciej Lasek ostro o wydarzeniu lotniczym z udziałem Andrzeja Dudy. Padły niepokojące słowa

Zerknij: Wielu wiernych zadaje sobie pytanie dotyczące Wielkiego Czwartku. Czy w tym dniu obowiązuje post