Dziennikarka wszystkim kojarzy się z nienagannym wizerunkiem, nienachalną elegancją i perfekcyjnym wyglądem, a jej piękne długie blond włosy stały się jej znakiem rozpoznawczym tuż obok ciepłego, kojącego głosu.

Bogumiła Wander jest w coraz gorszej kondycji

Jak donosi o2, obecny mąż Bogumiły Wander Krzysztof Baranowski opowiedział, w jak w złym stanie jest aktualnie jego żona. Okazuje się, że Bogumiła Wander nie pamięta już, jak wielką gwiazdą była, nie kojarzy swojej przeszłości i nie pamięta o tym, że jej pierwszy mąż nie żyje.

Według medialnych doniesień Krzysztof Baranowski zapewnia, że jest robione wszystko, aby jego małżonka była pod jak najlepszą opieką.

Jak określił jej stan, dziennikarka żyje we własnym świecie. Mężczyzna przyznał w wywiadzie, że pod względem formy fizycznej jest w miarę dobrze pomimo tego, że jego żona używa wózka inwalidzkiego.

Gorzej jest jednak porozumiewaniem się z nią, a na chorobę żony nie ma lekarstwa - Rozmawiamy, ale trudno jest się z nią porozumieć. Na tę chorobę nie ma lekarstwa, więc trzeba brać, co życie daje, i cieszyć się, że póki co stan żony jest dobry. I że nie ma zagrożenia życia. Tyle że jest to życie jakby zupełnie w innym świecie - wyjawił.

O tym się mówi: Ramzan Kadyrow ostrzega, że siły rosyjskie wrócą po Kijów. Opublikował film w środku nocy

Zerknij tutaj: Putin ma nowego dowódcę. Kim jest generał wyznaczony do "zamiatania" wschodniej Ukrainy