Jak przypomina portal "Super Express", Marcelina Ziętek zdobyła popularność występując w serialu "19+". Z czasem dużo zaczęło się mówić o jej związku ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Ukochana skoczka postanowiła podzielić się z fanami wyjątkowym zdjęciem. Poznajcie szczegóły!

Marcelina Ziętek i odważne zdjęcie

Marcelina Ziętek jest nie tylko aktorką z serialu "19+", ale także modelką. Startowała w wyborach miss i może się pochwalić tytułami Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek. W mediach społecznościowych chętnie publikuje zdjęcia, w których eksponuje swoje ciało. Nie inaczej było i tym razem.

Dziewczyna Piota Żyły zdecydowała się spędzić trochę czasu nad polskim morzem. W czasie wypadu do Kołobrzegu nie mogła odmówić sobie możliwości plażowania. Nie zraziła jej nawet pogoda, która do plażowania raczej nie zachęcała. Wbrew deszczowi, Marcelina zdecydowała się pojawić na plaży w bikini.

"Deszczowy weekend ale pogoda nam niestraszna pelerynki wyciągnięte" - napisała w komentarzu do zdjęcia, na którym możemy ją zobaczyć w odważnym stroju. Pod postem zaroiło się od pozytywnych opinii fanów Ziętek. "Pięknie", "bosko" - to tylko część pozytywnych komentarzy, jakie można znaleźć pod fotografią.

Znaleźli się jednak i tacy, którzy byli bardziej sceptyczni. "O kurcze Asz mi się zimno zrobiło" - napisała jedna z internautek. "A jutro do lekarza" - zaniepokoił się inny obserwator Marceliny Ziętek.

A wy, co sądzicie o najnowszym zdjęciu Marceliny Ziętek?

To też może cię zainteresować: Antek Królikowski nie zaliczy ostatnich tygodni do najłatwiejszych. Problemy ostatnich tygodni są wypisane na jego twarzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Monika Richardson przyznała, że po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim musiała się poddać terapii. Czy przyniosła już ona efekty

O tym się mówi: Berlusconi zabrał głos w sprawie Ukrainy. "Jestem bardzo rozczarowany zachowaniem Putina, wydawał mi się człowiekiem zdrowego rozsądku"