Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Antek Królikowski z pewnością nie może zaliczyć ostatnich tygodni do najłatwiejszych. Po tym, jak wyszło na jaw, że zdradził swoją ciężarną żonę, wylała się na niego fala hejtu. Niestety jego kolejne pomysły nie sprawiły, że jego sytuacja się poprawiła. Trudy ostatniego czasu odbiły się na jego twarzy.

Antek Królikowski nie ma najlepszej passy

Po tym, jak światło dzienne wyszedł romans Antka Królikowskiego z sąsiadką, aktorowi przyszło mierzyć się z ostrą krytyką. Wiele osób nie zostawiło na nim suchej nitki, nie rozumiejąc, jak mógł to zrobić swojej ciężarnej żonie, która teraz musi mierzyć się z samotnym macierzyństwem.

Kolejna fala hejtu wylała się na Królikowskiego po tym, jak podzielił się pomysłem zorganizowania kontrowersyjnej gali MMA. Chciał, aby brali w niej udział sobowtórzy Władimira Putina oraz prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. W obliczu tego, co dzieje się teraz na Ukrainie, pomysł Antka spotkał się ze słuszną krytyką i potępieniem, nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Antek Królikowski przeprasza i znika

Długo Antek Królikowski nie widział w swoim zachowaniu niczego złego. Jednak pod naciskami zdecydował się wycofać ze swojego skrajnie głupiego pomysłu i przyznał się, że było to błędem. W mediach społecznościowych zamieścił nagranie, w którym powiedział, że " to było złe. Ponoszę tego konsekwencje i zrobię wszystko, żeby pomóc ofiarom wojny na Ukrainie. Obiecuję".

Zapowiedział też, że na jakiś czas znika z social mediów, aby podreperować swoje zdrowie. "Ostatnie miesiące to dla mnie ciężki czas. Nie mogą udawać, że wszystko jest ok, że jestem zdrowy i silny. Muszę się wykurować, bo mam dla kogo żyć" - przekonował.

Faktycznie na ostatnich miejscach widać, że Antek nie wygląda najlepiej. Podkrążone oczy chował pod ciemnymi okularami. Skrywał się również za czapką i naciągniętym na nią kapturem. Kiedy opuszczał dom swojej żony Joanny Opozdy, minę miał nietęgą, co możecie zobaczyć na zdjęciach tutaj.

Co myślicie o ostatnim zachowaniu Antka Królikowskiego?

To też może cię zainteresować: Monika Richardson przyznała, że po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim musiała się poddać terapii. Czy przyniosła już ona efekty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zdjęcie Mikołaja Roznerskiego wzbudziło niepokój fanów. Rozstanie z Adrianą Kalską nie wpłynęło dobrze na aktora

O tym się mówi: Berlusconi zabrał głos w sprawie Ukrainy. "Jestem bardzo rozczarowany zachowaniem Putina, wydawał mi się człowiekiem zdrowego rozsądku"