Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przez cztery lata byli parą. Niestety w grudniu ubiegłego roku zdecydowali się rozstać, co potwierdziła w krótkim oświadczeniu w mediach społecznościowych Adriana Kalska. Najnowsze zdjęcie zamieszczone przez Mikołaja Roznerskiego na Instagramie sprawiło, że fani się zastanawiają, jak aktor znosi rozstanie.

Burzliwe życie

Mikołaj Roznerski zaskarbił sobie sympatię widzów swoim talentem. Jednak mówi się nie tylko o jego dorobku artystycznym, ale także o burzliwym życiu uczuciowym aktora. Ostatnio wiele miejsca poświęca się jego rozstaniu z Adrianą Kalską, z którą przez długi czas tworzyli parę niemal idealną.

Ani Roznerski, ani Kalska nie odnoszą się do przyczyn rozstania, konsekwentnie milcząc. Wiele miejsca poświęca się również nowemu związkowi Mikołaja Roznerskigo, którego jednak do tej pory nie udało się potwierdzić. Ostatnie zdjęcie Roznerskiego zaniepokoiło fanów, którzy wskazują, że niedawne rozstanie z Adą, odbiło się na wyglądzie aktora.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska/YouTube @Miraculum S.A.
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska/YouTube @Miraculum S.A.
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska/YouTube @Miraculum S.A.

Styl Roznerskiego zaniepokoił fanów

Fani boją się, że po rozstaniu z Adą, nie miał kto zwrócić uwagi Roznerskiemu, że powinien lepiej zadbać o swój wygląd i dobór garderoby. Zresztą sam Mikołaj Roznerski zauważył, że jego wyczucie stylu dalekie jest od ideału.

" Kreator mody… to ja … jak widać.na na na. Pięknego weekendu" - napisał Mikołaj Roznerski wyraźnie rozbawiony, pod zdjęciem do którego pozuje w pomarańczowych spodniach dresowych, zielonej bluzie oraz czarnej skórzanej kurtce.

A jak wam podoba się ostatnia stylizacja Mikołaja Roznerskiego?

To też może cię zainteresować: Joanna Koroniewska podzieliła się zdjęciem ze szpitala. "Wymagało to od nas wielkiej walki". O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Berlusconi zabrał głos w sprawie Ukrainy. "Jestem bardzo rozczarowany zachowaniem Putina, wydawał mi się człowiekiem zdrowego rozsądku"

O tym się mówi: Premier Mateusz Morawiecki zwrócił się do rodaków z ważanym apelem. Sprawa dotyczy polskiej armii