Jak przypomina portal "Jastrząb Post", rozstanie Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson było sporym zaskoczeniem dla wszystkich, którzy kibicowali od początku ich związkowi. Był to ogromny cios dla samej dziennikarka, która po trudnym rozstaniu poddała się psychoterapii. Czy przyniosła już ona skutki?

Monika Richardson ma za sobą trudne przeżycia

Monika Richardson była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym wybrankiem był Will Richardson, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Później związała się z Jamiem Malcolmem, z którym doczekała się narodzin dwójki dzieci. Jednak i tym razem nie była to miłość do końca życia.

Wielu fanów dziennikarki miało nadzieję na to, że wreszcie uda jej znaleźć szczęście u boku Zbigniewa Zamachowskiego. I tak było przez lata. Niestety w ubiegłym roku media obiegła informacja o tym, że małżeństwo Zamachowskich przechodzi do przeszłości.

Niedługo po rozstaniu z aktorem, Monika Richardson zaczęła widywać się z Konradem Wojterkowskim, z którym jest związana jest do dziś. Nie oznacza to jednak, że rozstanie z trzecim mężem było dla niej proste. Okazuje się, że musiała skorzystać z pomocy specjalisty.

Monika Richardson o terapii

Monika Richardson w rozmowie z "Faktem" przyznała, że musiała skorzystać z pomocy terapeutki. W terapii uczestniczy już od pół roku. To właśnie w trakcie spotkań, wspólnie z terapeutką poruszają temat wchodzenia w nowy związek zaraz po rozstaniu. "Tylko tak można się wyleczyć z zkończonego związku" - powiedziała.

Dodała, że na efekty terapii, trzeba jeszcze poczekać. Jak przyznała to proces dokopywania się do przyczyn problemów, z którymi Monika Richardson mierzy się od lat. Jak zaznaczyła, proces ten może potrwać lata.

Dziennikarka podkreśliła, że żadnym wstydem nie jest proszenie o pomoc specjalistów i branie udziału w psychoterapii. Jej zdaniem pora już, aby temat ten przestał być wreszcie tabu. Każdy kto czuje, że potrzebuje pomocy, powinien z niej jak najszybciej skorzystać.

Zgadzacie się ze stwierdzeniem Moniki Richardson?

To też może cię zainteresować: Joanna Koroniewska podzieliła się zdjęciem ze szpitala. "Wymagało to od nas wielkiej walki". O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w osatnich dniach: Polę Raksę pokochały miliony Polaków. W życiu prywatnym, gwiazda serialu "Czterej pancerni i pies" nie mogła znaleźć szczęścia

O tym się mówi: Berlusconi zabrał głos w sprawie Ukrainy. "Jestem bardzo rozczarowany zachowaniem Putina, wydawał mi się człowiekiem zdrowego rozsądku"