Jak podaje portal "Jastrząb Post", w mediach pojawiła się ostatnio informacja o tym, że Małgorzatę Foremniak i Pawła Deląga łączy coś więcej. Aktorka odniosła się do plotek. Co powiedziała?

Burzliwe życie miłosne Pawła Deląga

Paweł Deląg może się pochwalić dość burzliwym życiem uczuciowym. W latach 90. ubiegłego wieku związany był z koleżanką po fachu, Katarzyną Gajdarską. Para doczekała się narodzi syna, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. O późniejszych romansach aktora rozpisywała się w kolejnych latach prasa kolorowa.

Łączono go między innymi z Katarzyną Skrzynecką, Violettą Kołakowską, Agnieszką Sienkiewicz, czy Dominiką Kulczyk. Paweł Deląg doczekał się narodzin drugiego syna, który był owocem jednego z jego nieformalnych związków. W ubiegłym roku, Paweł Deląg związany był z pisarką Malwiną Kowszewicz. Jeśli wierzyć ostatnim medialnym doniesieniom, teraz wybranką Deląga jest Małgorzata Foremniak.

Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg razem?

Tygodnik "Na Żywo" donosi, że Pawła Deląga i Małgorzatę Rozenek łączy coś więcej. Aktorzy mieli być widziani razem w Mielcu. Do tej informacji odniósł się portal "Pomponik", który wskazuje, że występują razem w przedstawieniu "Być jak Elizabeth Tylor", gdzie grają kochanków.

Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, kiedy mówi się o domniemanym romansie Małgorzaty Foremniak i Pawła Deląga. Często byli wówczas przyłapywani razem przez paparazzich. Do tego często występowali ze sobą i zawsze mówili o sobie w samych superlatywach.

" Widocznie gramy na tyle wiarygodnie, że robi się z nas parę na życie" - powiedziała przed laty Małgorzata Foremniak w kontekście plotek o jej związku z Delągiem.

Co o tym myślicie?

To też może cię zainteresować: Antek Królikowski nie zaliczy ostatnich tygodni do najłatwiejszych. Problemy ostatnich tygodni są wypisane na jego twarzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Premier Mateusz Morawiecki zwrócił się do rodaków z ważanym apelem. Sprawa dotyczy polskiej armi

O tym się mówi: Berlusconi zabrał głos w sprawie Ukrainy. "Jestem bardzo rozczarowany zachowaniem Putina, wydawał mi się człowiekiem zdrowego rozsądku"