Jak przypomina portal "Pudelek", żona Aleca Baldwina, Hilaria Baldwin ogłosiła, że niebawem przywitają na świecie kolejne dziecko. Ireland, 26-letnia córka aktora zabrała głos w sprawie. Z pewnością nie takiej odpowiedzi oczekiwał jej tata.

Radosna nowina...

Pod koniec marca media obiegła informacja, że Alec i Hilaria Baldwin oczekują narodzin kolejnego dziecka. Para wzięła ślub już dekadę temu i wychowują sześcioro dzieci. Aktor może się też pochwalić córką ze związku z Kim Basinger. Ireland ma już 26 lat i choć nie szuka specjalnie rozgłosu, to media o niej nie zapomniały.

Ireland musiała się zmierzyć z ogromnym zainteresowaniem mediów po tym, jak broń trzymana przez jej ojca na planie filmy "Rust" wystrzeliła. Zginęła wówczas operatorka Halyna Hutchins. Dziennikarze prosili o komentarz do sprawy najstarszą pociechę aktora, jednak ona stanowczo nie zamierzała go udzielać.

...ale nie dla wszystkich

Z podobnym zainteresowaniem 26-latka musiała się zmierzyć, kiedy na jaw wyszła 7 ciąża Hilarii Baldwin. Ireland nie kryła wściekłości ciągłymi pytaniami zarówno ze strony mediów, jak i użytkowników mediów społecznościowych, którzy ją obserwują.

"Dostaję niezliczone wiadomości od ludzi, którzy mają niezdrową obsesję na punkcie mojego ojca i jego rodziny. Myślę, że wiele osób przypuszcza, jak brzmi moja opinia dotycząca zaistniałej sytuacji, więc podaję ją za darmo - to nie moja sprawa" - napisała Ireland, dodając, że ma własne życie i na nim się koncentruje.

Co sądzicie o reakcji najstarszej córki Aleca Baldwina?

To też może cię zainteresować: Kim Kardashian pojawiła się na premierze "The Kardashians". Towarzyszył jej Pete Davidson. Wyglądała na naprawdę szczęśliwą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jessica Simpson przeszła spektakularną metamorfozę. "Nie pomyślałabym, że ta chwila kiedyś nadejdzie"

O tym się mówi: Tych słów Lechowi Kaczyńskiemu nie było dane wypowiedzieć w Katyniu. Światło dzienne ujrzało ostatnie przemówienie prezydenta