Pomimo całego nawału rozstań show-biznesowych par, aktorka i tancerz zdołali zaszokować wielu Polaków rozwodowymi zamiarami, gdyż ich wieloletnie małżeństwo, wspólne dzieci i ułożone życie zdawały się być nie do ruszenia.

Co postanowili w związku z rozwodem?

Niestety kolejny raz życie pokazuje, że sukcesy zawodowe i ogólne powodzenie w życiu nie gwarantują szczęśliwego związku o trwałych i mocnych fundamentach. Ich wspólne oświadczenie na temat rozstania opublikowane na mediach społecznościowych tylko zaogniło zainteresowanie przyczynami takiego stanu rzeczy.

Para nie zabierała głosu w tej sprawie już więcej, a to, co trafiło do mediów do tej pory, pochodzi najprawdopodobniej od osób z Bliskiego otoczenia aktorki i tancerza. Jak donosi "JastrzabPost", para nie zamierza robić sobie wzajemnie problemów, wywlekać publicznie osobistych spraw, ani kłócić się o opiekę nad dziećmi i o majątek.

Z wypowiedzi osoby z bliskiego otoczenia małżonków wynika, że zamierzają podzielić się sprawiedliwie i po równo, a dla dobra dzieci nie będzie orzekania o winie, ani ograniczania wzajemnego kontaktów z dziećmi.

Według informatora, Marcin Hakiel przystał na wszelkie propozycje Kasi Cichopek, więc ich małżeństwo powinno przejść do historii po jednym posiedzeniu w sądzie - Ze względu na dobro dzieci nie zamierzają walczyć w sądzie. Marcin nie chce orzekania o winie. Zgodził się na wszystkie warunki Kasi. Najważniejszy jest dla niego spokój dzieci.

O tym się mówi: Amerykanie przetestowali w sekrecie nowoczesny pocisk hipersoniczny. Jaki był wynik tej próby

Zerknij tutaj: Zdjęcie Michała Wiśniewskiego za kratami obiegło sieć. Do sytuacji odniósł się syn piosenkarza. Czy wokalista Ich Troje wpakował się w kłopoty