Jak podaje portal "Super Express", Seweryn Krajewski przed laty przeniósł się do Stanów Zjednoczonych wspólnie ze swoją partnerką Heleną Giersz. W Polsce pojawiał się stosunkowo rzadko. Tu mieszka na co dzień jego była żona. Z doniesień medialnych wynika, że to właśnie dla niej Krajewski przyleci do kraju. Poznajcie szczegóły!

Seweryn Krajewski

Seweryn Krajewski był jednym z członków popularnego zespołu Czerwone Gitary, których przeboje Polacy nucą do dziś. Prywatnie przez wiele lat związany był z Elżbietą Krajewską, z którą doczekał się dwóch synów: Sebastiana i Maksymiliana. Niestety ten drugi zginął w wypadku samochodowym. Miał wówczas zaledwie 6. lat.

Seweryn Krajewski/YouTube @Wieści-24
Seweryn Krajewski/YouTube @Wieści-24
Seweryn Krajewski/YouTube @Wieści-24

Tragedia ta, mocno odcisnęła się na całej rodzinie i sprawiła, że małżonkowie zaczęli się od siebie odsuwać. W końcu, w 2017 roku uznali, że dalsze bycie razem nie ma sensu i rozwiedli się po 43 latach małżeństwa. To właśnie wtedy Seweryn Krajewski postanowił wyjechać do USA. Początkowo kontakty byłych małżonków nie były najlepsze, jednak z czasem zaczęły się poprawiać.

Seweryn Krajewski dobrze czuje się w Stanach Zjednoczonych i tylko sporadycznie pojawia się w Polsce. Z doniesień "Na Żywo" wynika, że tym razem piosenkarz pojawi się w Polsce specjalnie dla byłej żony. Ponoć para ma do omówienia kilka "ważnych spraw". Z doniesień tygodnika wynika, że Elżbieta Krajewska postanowiła odświeżyć dom, w którym kiedyś wspólnie mieszkali.

W domu znajdować ma się nadal studio, w którym pracował Seweryn Krajewski. Ponoć pani Elżbieta chciałaby, aby w czasie ich spotkania obecny był ich syn, który podobnie jak tata, zajmuje się muzyką. "Być może [Sebastian] poprosi go o część konsoli i sprzętów ze studia swojego ojca" - donosi "Na Żywo".

Jak myślicie, jak przebiegnie to spotkanie po latach?

To też może cię zainteresować: Edyta Górniak zabrała głos w sprawie swojej wagi. Dlaczego gwiazda przytyła. Są dwa główne powody

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Co łączy Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Te zdjęcia z gali rozdania Wiktorów zdradzają wszystko

O tym się mówi: Nie ma już wśród nas gwiazdy serialu „Barwy szczęścia”. Aktorka miała 79 lat