Gdy do mediów trafiła informacja o tym, że świeżo upieczona żona Antoniego Królikowskiego Joanna Opozda spodziewa się dziecka, fani pary nie posiadali się z radości. Wszyscy kibicowali małżonkom, tym bardziej że pod koniec ciąży Joanna przeszła bardzo trudne chwile związane z jej agresywnym ojcem.

Ona cierpiała sama w domu, on szalał na Atlantyku

Bardzo bała się o zdrowie i życie swojego dziecka, które także odczuwało jej emocje. Wielokrotnie informowała na mediach społecznościowych, że wszystkie te wydarzenia bardzo negatywnie wpłynęły na jej samopoczucie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Gdy Joanna zmagała się ciążowymi dolegliwościami i licznymi artykułami na temat ich wspólnego życia, Antoni Królikowski brał udział w nagraniach programu “Przez Atlantyk”. Emitowana obecnie pozycja budzi ogromne zainteresowanie, tym bardziej że umiejscowiona jest w czasach, gdy Antoni Królikowski i Joanna Opozda byli jeszcze razem.

Ogromnym szokiem dla internautów była informacja na temat ich rozstania. Jak podaje “Pomponik”, wyemitowany niedawno odcinek programu przedstawił sytuację, w której Antoni Królikowski dostał możliwość telefonicznej rozmowy z ciężarną wówczas żoną.

Ta scena pokazała, jak silna więź włączyła Tych dwoje. Tym bardziej dziwnie się to ogląda zdaniem wielu widzów ze świadomością, że wszystko, co tam było pokazane, jest już nieaktualne.

O tym się mówi: GIS ogłasza wycofanie znanego produktu z popularnej sieci sklepów. Zastosowanie go grozi poważnymi obrażeniami

Zerknij tutaj: Marianna Dufek zdradziła przyczynę odejścia byłego męża. Co tak naprawdę się stało Kamilowi Durczokowi