Podsumowując sezon 2021/2022 zawodów w skokach narciarskich możemy spokojnie powiedzieć, że nieco zabrakło naszym reprezentantom formy. Jak podkreślił w wywiadzie Piotr Żyła, wciąż ma w sobie dużo motywacji i gotowości do pracy.

Piotr Żyła w nowej pracy. Jak sobie poradził

Według medialnych doniesień, Piotr Żyła postanowił rozszerzyć swoją karierę medialną o nowe zajęcie, w którym jednak potrzebował sporej pomocy wielu koleżanek i kolegów w pracy, między innymi Joanny Opozdy, Andrzeja Grabowskiego, Małgorzaty Kożuchowskiej, Macieja Musiała, czy Sebastiana Fabiańskiego.

Jak donosi Interia, Piotr Żyła postanowił rozszerzyć swoją działalność aktorską i komediową z udzielania wywiadów i występowania w reklamach do zagrania roli w filmie pełnometrażowym.

Okazuje się, że sportowiec otrzymał angaż w produkcji reżysera Piotra Fiedziukiewicza, pod tytułem "Wygrać Marzenia". Kreatywny producent filmu, a także autor scenariusza Sebastian Staszewski zobaczył Piotra Żyłę w roli komediowej, którą zaoferował sportowcowi.

Interia donosi, że na początku świeżo upieczonego aktora zżerało zdenerwowanie podczas pracy na planie, jednak wspierany przez aktorów świetnie sobie poradził, tym bardziej że poczucie humoru i rozmawianie ludzi Piotr Żyła opanował do perfekcji - Nie ukrywam, że na początku Piotr trochę się stresował. Jak sam przyznawał, wywiady przed telewizyjną kamerą albo gra w reklamie to jednak mniejsza presja niż pełnometrażowy film fabularny. Szybko jednak opanował emocje i z pomocą aktorów grających w jego scenie wczuł się w rolę - zdradził reżyser.

O tym się mówi: Wzruszające momenty na mszy żałobnej za księcia Filipa. Nie tylko królowa uroniła łzę

Zerknij tutaj: Jarosław Kaczyński przerywa milczenie w sprawie konfliktu na Ukrainie. Ustalenia komisji Macierewicza "udzielają odpowiedzi na kluczowe pytania"