Jak przypomina portal "Pudelek", w ostatnich dniach Kasia Cichopek nie znika z pierwszych stron gazet. Wszystko za sprawą jej rozstania z mężem, z którym wspólnie zdecydowali o zakończeniu trwającego 17 lat związku. Ostatnio uwagę wszystkich przykuł opatrunek, jaki pojawił się na ręce gwiazdy "M jak miłość". Okazuje się, że Cichopek musiała poddać się zabiegowi. Co się stało?

W centrum zainteresowania

Kasia Cichopek w ostatnim czasie nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Wszystko po tym, jak niespodziewanie ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem, z którym spędziła ostatnich 17 lat i doczekała się dwójki dzieci. Po tym, jak aktorka zamieściła w mediach społecznościowych oświadczenie o rozstaniu, skoncentrowała się mocno na pracy.

Po rozstaniu Kasia i Marcin przestali obserwować się w mediach społecznościowych, a każde zaczęło się koncentrować na sobie i układaniu swojego życia na nowo. Poza pracą, Kasia Cichopek musiała zająć się także swoim zdrowiem. Okazuje się, że aktorce doskwierały poważne problemy z ręką.

Na relacji zamieszczonej na Instagramie, pokazała rękę i opatrunek. Przyznała, że nie może zbyt wiele rzeczy robić, bo w zeszłym tygodniu przeszła zabieg. "Nie będę wam pokazywała, ale mam rozkrojoną łapkę i szwy. Wszystko jest okej, więc się nie martwcie" - uspokoiła swoich fanów Kasia Cichopek.

Kasia Cichopek pokazuje opatrunek na ręce/Instagram @Kasia Cichopek
Kasia Cichopek pokazuje opatrunek na ręce/Instagram @Kasia Cichopek
Kasia Cichopek pokazuje opatrunek na ręce/Instagram @Kasia Cichopek

Podobnie, jak w przypadku rozstania z mężem i tym razem aktorka nie wdała się w szczegóły dotyczące doskwierającej jej dolegliwości. Mamy jednak nadzieję, że szybko uda się Kasi Cichopek wrócić do pełnej sprawności.

Jak myślicie, dowiemy się kiedyś, co przydarzyło się Kasi?

To też może cię zainteresować: Wzruszające momenty na mszy żałobnej za księcia Filipa. Nie tylko królowa uroniła łzę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najnowsze doniesienia o stanie Jerzego Połomskiego. Koleżanka ze Skolimowa zdradziła, jak czuje się piosenkarz

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński przerywa milczenie w sprawie konfliktu na Ukrainie. Ustalenia komisji Macierewicza "udzielają odpowiedzi na kluczowe pytania"