Jak podaje portal "Pomponik", wróżka Aida postanowiła podzielić się bardzo ważnym przesłaniem. Postanowiła dotknąć bardzo ważnego i powążnego zagadnienia, jakim jest cierpienie i jego przyczyny. To nie wszystko, Aida Kosjan-Przybysz postnowiła zdradzić, co wielu osobom przeszkadza w zanalezieniu szczęścia i jak można usunąć tę przeszkodę.

Dar jasnowidzenia

Aida Kosjan-Przybysz zdradziła, że dar jasnowidzeni nie jest w jej rodzinie czymś nadzwyczajnym, bo podobnymi zdolnościami mogły się pochwalić jej babcia i mama. W jednym z wywiadów zdradziła, że do pewnego czasu była przekonana, że "wszyscy widzą w ten sam sposób".

Co oczywiste, w ostatnim czasie Aida dużo miejsca poświęca trwającej za naszymi wschodnimy granicami wojny. W jednym z ostatnich wpisów skoncentrowała się na kwestii cierpienia, zauważając, że wielu z nas nie jest w stanie odczuwać radości życia.

W swoim wpisie podkreśliła, że kluczem do wygrania z przeciwnościami losu jest "uzbrojenie w cierpliwość". Jej zdaniem brak cierpliwości jest przyczyną tego, że rodzi się w nas cierpienie. " Idąc na piechotę do szczęścia, otwórz oczy, podziwiaj świat. Celebruj samą podróż do celu" - napisała Aida.

Aida zdaje się nam mówić, że nie samo osiągnięcie postawionego sobie celu nie przyniesie nam tyle radości, ile może dać samo dążenie do niego i to, czego doświadczamy w trakcie drogi.

Istotne znaczenie ma również to, czy sami uważamy się za godnych szczęścia. Wróżka zachęca do samoakceptacji, a także pielęgnowania miłości nie tylko do otaczającego nas świata, ale również do nas samych.

Zgadzacie się z tym?

To też może cię zainteresować: Jarosław Kaczyński przerywa milczenie w sprawie konfliktu na Ukrainie. Ustalenia komisji Macierewicza "udzielają odpowiedzi na kluczowe pytania"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Uroczystości rocznicowe odejścia księcia Filipa. Królowa Elżbieta II zdołała dołączyć do rodziny

O tym się mówi: Świętej pamięci Krzysztof Penderecki doczekał się w końcu ostatniego pożegnania. Uczestniczyli między innymi państwo Kwaśniewscy