Każdy, to chociaż raz poczuł potrzebę wprowadzenia zmian w swoim wyglądzie, dobrze wie, jak ważne jest, aby owe zmiany były satysfakcjonujące, przynosiły radość i poprawiały nie tylko wygląd, ale przede wszystkim humor.

Piosenkarka zgarnęła mnóstwo komplementów

Tabloidy wielokrotnie omawiały metamorfozy, jakie przechodzą celebryci i artyści. Nie jest tajemnicą, że osoby publiczne, które często stają przed kamerami lub publicznością na żywo, zwykle wyglądają jak przysłowiowe milion dolarów. Jest to jednak najczęściej efekt tymczasowy, gdyż został wykonany na potrzeby zawodowe.

Nie zmienia to jednak natury ludzkiej, które od czasu do czasu daje o sobie znać postaci silnej potrzeby dokonania zmiany swoim życiu, czy wyglądzie. O ile artysta nie jest zobligowany umową lub kontraktem do utrzymania konkretnego wyglądu, może zaprowadzić w swoim wizerunku tak potężne zmiany, że trudno jest rozpoznać go na zdjęciu.

Opublikowane niedawno zdjęcie Katarzyny Skrzyneckiej wywołało na jej profilu niemałe poruszenie, gdyż zmiana fryzury i wyraźny makijaż oczu w stylu smokey eye ukazały piosenkarkę i aktorkę w zupełnie nowej odsłonie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Uroczystości rocznicowe odejścia księcia Filipa. Królowa Elżbieta II zdołała dołączyć do rodziny

Zerknij tutaj: Dawno niewidziany minister Siergiej Szojgu zabrał głos. "Zrealizowano główne zadania pierwszego etapu specjalnej operacji w Ukrainie"