Jak przypomina portal "Super Express", przed tygodniem Joanna Opozda poinformowała w mediach społecznościowych, że jej synek trafił do szpitala. Miesięczny Vini zmagał się z infekcją, która była dla niego groźna. Niezbędne okaząło się wdrożenie antybiotykoterapii. Jak dziś czuje się synek Antka Królikowskiego? Czy najgorsze ma już za sobą?

Synek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego w szpitalu

Ostatnie tygodnie nie były dla Joanny Opozdy szczególnie łatwe. Aktorka trudno znosiła ciążę, do tego doszły rodzinne problemy w klanie Opozdów. Jednak największe wyzwanie, jakiemu Opozda musiała stawić czoła, to samotne macierzyństwo. Tuż przed porodem Joanna Opozda miała się dowiedzieć o romansie Antka Królikowskiego z ich wspólną sąsiadką.

Radość z narodzin synka przyćmił nieco fakt, że będzie musiała sobie poradzić z tym wyzwaniem sama. Tydzień temu na Joannie Opoździe przyszło się zmierzyć z kolejnym wyzwaniem, jakim jest choroba zaledwie miesiącznego Vincenta. W mediach społecznościowych poinformowała, że u jej synka rozwinęła się infekcja i konieczne okazło się podanie chłopcu antybiotyków.

Jak czuje się teraz mały Vincent?

Czuwanie przy chorym dziecku w szpitalu nie należy do przyjemnych. Matki często muszą spać na krzesłach przy łóżkach swoich dzieci. Nie mogą również liczyć na posiłki ze strony szpitala. Jednak Opozda nie narzeka. W mediach społecznościowych podziękowała wszystkim za życzenia i słowa wsparcia.

Wpis Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda
Wpis Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda
Wpis Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda

Przy okazji zdradziła, w jakim stanie jest teraz jej mały synek. "Vini jest bardzo dzielny, antybiotyk działa więc jestem dobrej myśli" - napisała Opozda na Instastorie. Może to oznaczać, że już niebawem mama i synek będą mogli opuścić szpital, za co trzymamy kciuki.

Jak myślicie, Joannie Opozdzie i Antkowi Królikowskiemu uda się jakoś poukładać relacje?

To też może cię zainteresować: Młodszy brak księżnej Kate Middleton zdradził sekret. Czy rodzina się powiększy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Baba Vanga przewidziała ruchy Rosji. Czy należy rozumieć to dosłownie

O tym się mówi: Najnowsze doniesienia z Czarnobyle. Rosyjscy żołnierze narazili się na promieniowanie. Konsekwencje mogą okazać się fatalne