Media obiegła intrygująca informacja na temat najnowszego wpisu młodszego brata księżnej Kate Middleton Jamesa, który opublikował urocze zdjęcie swoich ukochanych psów, a w opisie złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim mamom i tym, które niebawem mają zostać mamą.

Internauci oszaleli w gradzie pytań do brata Kate

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez James Middleton (@jmidy)

W komentarzach pod postem Jamesa rozgorzała dyskusja, a pytania dotyczyły głównie ewentualności ciąży jego żony, albo starszej siostry Kate. Wszystko wskazuje na to, że piękna Alizee Middleton dostanie mamą, lecz autor posta nie odniósł się do przypuszczeń internautów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez James Middleton (@jmidy)

Miłośnik psów i rodzeństwo wżenione w rodzinę królewską, to tylko połowa tego, co media zdradzają o Jamesie Middletonie. Zatwardziały kawaler w ostatnim czasie pożegnał się z samotnością i przywitał się z życiem małżeńskim po tym, jak wstąpić w związek małżeński ze swoją narzeczoną w trakcie olśniewającej ceremonii na południu Francji.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez James Middleton (@jmidy)

James Middleton jest młodszym bratem Kate Middleton, księżnej Cambridge i ich siostry Pippy Middleton. Urodził się 15 kwietnia 1987 roku w Royal Berkshire Hospital w Reading.

W swoim najnowszym poście na Instagramie napisał - Happy Mother's Day to all the mother's (especially my mother), grandmother's, dog mum's and soon to be mother's out there 💐 ❤️ (Szczęśliwego Dnia Matki dla wszystkich mam (zwłaszcza mojej mamy), babci, psich mam i przyszłych matek). Kogo miał na myśli w ostatniej części listy adresatek? Żonę, czy starszą siostrę?

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek zabrała głos w sprawie rozstania z mężem. Jej słowa nie budzą wątpliwości

Zerknij tutaj: Andrzej Duda wybiera się do papieża Franciszka. Czy głowa Kościoła znajdzie sposób na pomoc Ukrainie