Nic nie wskazywało na to, że małżonkowie przechodzą trudne chwile małżeńskie, jednak niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych oboje potwierdzili smutne doniesienia o rozstaniu.

"Drodzy, kilka słów od nas…"

Od tamtej pory ich profile społecznościowe poddane były innej kontroli wnikliwym ocenom internautów, którzy wytknęli aktorce zwiększenie działalności pod względem reklamowania różnych produktów i usług na Instagramie.

Na profilu Marcina także zauważono nieco częstsze publikowanie zdjęć tancerza w nowej odsłonie wizerunkowej. Teraz “JastrzabPost” donosi, że Katarzyna Cichopek postanowiła po raz pierwszy od rozstania skomentować tę sytuację.

Jak pamiętamy, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się 17 lat temu podczas uczestnictwa w popularnym talent show “Taniec z Gwiazdami”. Po trzech latach artyści wstąpili w związek małżeński. Aktorka przez jakiś czas nie zabierała głosu w sprawie rozstania z mężem, pierwszy raz postanowiła odpowiedzieć na pytania na ten temat.

Jak się okazuje, media postanowiły zacytować aktorkę, która stanowczo przedstawiła swoje stanowisko, zaznaczając, że nie zamierza komentować jej rozstania z małżonkiem. Z wypowiedzi osoby z bliskiego otoczenia pary wiemy, że Katarzyna Cichopek przechodzi ten czas znacznie lżej, niż Marcin potrzebujący pomocy specjalisty - Dla nas wszystkich to też był szok. Ostatnio Kasia była jak zawsze świetnie przygotowana i uśmiechnięta. Podczas jednego z wydań narzekała tylko na gorsze samopoczucie - zdradziła osoba z Telewizji Polskiej.

O tym się mówi: Wołodymyr Zełenski szczerze o sytuacji w jego kraju. Wciąż trwają zmagania z najeźdźcą

Zerknij tutaj: Olena Zełenska zwróciła się z mocnym apelem. Żona ukraińskiego prezydenta ma do społeczności międzynarodowej tylko jedną prośbę