Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Dominika Gwit jest jedną z bardziej lubianych aktorek. Fani uwielbiają jej pozytywne nastawienie i uśmiech, który nie znika z jej twarzy. Ostatnio wielu z nich dostrzega, że Dominika ze zdjęcia na zdjęcie staje się coraz chudsza.

Fani nie szczędzą pod adresem Dominiki Gwit komplementów

Chcąc umilić swoim fanom poniedziałek, Dominika Gwit zamieściła w mediach społecznościowych nowe zdjęcie. Przy okazji zdradziła, że sporo się u niej dzieje zawodowo. Występowała w sześciu spektaklach granych w trzech różnych miastach. Niestety również ten tydzień nie przyniesie aktorce odpoczynku.

Dominika Gwit zapowiedziała, że już od piątku czeka ją kolejna trasa. Pierwszt dzień tygodnia aktorka postanowiła umilić swoim fanom, zamieszczając zjęcie w energetycznej pomarańczowej tunice. Jak zwykle na jej twarzy pojwił się szeroki uśmiech.

Oczywiście pod postem zaroiło się od pozytywnych komentarzy, zachwyconych fanów Dominiki Gwit. Wielu z nich zauważyło zmianę w jej wyglądzie, wskazując, że z tygodnia na tydzień i ze zdjęcia na zdjęcie, aktorka wydaje się coraz chudsza.

Sama aktorka przyznaje, że już dawno pogodziła się z nadprogramowymi kilogramami i nie dąży już do ideału. Przyznała również, że jej wygląd jest wynikiem chorób autoimmunologicznych, które wyniszczają jej organizm od środka. Zaapelowała również, żebyśmy nie byli zbyt pochopni w ocenach osób plus size, bo "nie mamy pojęcia, kim on jest, co przeszedł i jak wygląda jego życie". Nie wiemy też, z jakimi chorobami przychodzi mu się zmagać.

Wy też zauważyliście zmianę w wyglądzie Dominiki Gwit?

To też może cię zainteresować: Negocjacje między Ukariną a Rosją trwają. Prezydent Wołodymyr Zełenski jest gotów przyjąć część warunków. Czy można się spodziewać przełomu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rzecznik Kremla Dmitry Pieskov zabrał głos w sprawie ataku atomowego. "Tylko wtedy możemy użyć i faktycznie użyjemy broni jądrowej"

O tym się mówi: Wołodymyr Zełenski szczerze o sytuacji w jego kraju. Wciąż trwają zmagania z najeźdźcą