Hubert Urbański jest znanym prezenterem i prowadzącym program na antenie telewizji TVN. Jak donosi Pudelek, celebryta wykorzystał pierwsze ciepłe dni na urozmaicenie ich swoim dzieciom miłym spacerem na lody.

Fotoreporterzy przyłapali Huberta Urbańskiego w towarzystwie córek

Miłe dla oka chwile rodzinne i momenty radości Huberta Urbańskiego z dwiema córkami uwiecznione zostały przez depczących celebrytom po piętach fotoreporterów.

Każdy, kto śledzi życie celebrytów, dobrze wie, że gwiazdor programu Milionerzy raczej nie pojawiał się w nagłówkach plotkarskich tabloidów, niestety w pewnym momencie swojego życia ta ciemniejsza strona bycia znaną osobą dopadła go, gdy przechodził on dość trudny rozwód z Julią Chmielnik, która została przez niego porównana do znanego w nomenklaturze psychopaty, który jest postacią fikcyjną.

W jednym z wywiadów Hubert Urbański stwierdził, że zobaczył w Julii Chmielnik Hannibala Lectera. Teraz media obiegły zdjęcia Huberta Urbańskiego z dwiema córkami Danutą i Stefanią, których doczekał się właśnie z Julią Chmielnik.

Według medialnych doniesień, prezenter bardzo dobrze odnalazł się w roli taty za sprawą spaceru na lody, rowerowych wycieczek i napawania się świeżym powietrzem z pociechami.


źródło: YouTube/Pudelek

O tym się mówi: Roksana Węgiel zagra koncert w Lublinie. Podano datę i cenę biletów. Czy fani drogo zapłacą

Zerknij tutaj: Jacek Kurski opowiedział o szczegółach międzynarodowego teletonu charytatywnego, który odbędzie się dzisiaj