Styl ubioru Kate Middleton jest bardzo powściągliwy. Nic dziwnego, żona księcia Williama musi ściśle podporządkowywać się etykietom. Jednak i tak wielu znawców mody zarzuca jej, że ubiera się czasem jak pani po sześćdziesiątce, a za przykład prawidłowo ubranej do wieku monarchini dają królową Letizię z Hiszpanii. Cóż, to prawda, że Kate rzadko pozwala sobie na odrobinę szaleństwa i młodzieńczego looku. Tym razem jednak zrobiła wyjątek.

Księżna i jej mąż przez osiem ostatnich dni byli na Karaibach, gdzie zastępowali w oficjalnych uroczystościach samą królową Elżbietę, która w tym roku obchodzi 70. jubileusz panowania. Małżonkowie wybrali się na oficjalne przyjęcie wieńczące ich pobyt na Bahamach.

Trzeba przyznać, że tym razem Kate wyglądała bardzo dziewczęco i świeżo. Rozpuściła długie włosy, które delikatnie wzięła za ucho i włożyła błękitną, balową suknię z lejącego się atłasu. Wzrok przukuwał dość głęboki, kopertowy dekolt i opadający na ramiona materiał zakończony falbanką. Suknia była u dołu rozszerzana.

Do tego Kate dołożyła mydelniczkę w identycznym odcieniu i delikatną biżuterię - wiszące kolczyki oraz naszyjnik. Prezentowała się przepięknie. Wyglądała niczym księżniczka z bajki. Też tak uważacie?

To również może Cię zainteresować: Marcin Prokp Na Zdjęciu Z Młodości. Co Za Przemiana I Fryzura

Zobacz także: Ben Affleck Zajmuje Się Dziećmi Jennifer Lopez. Co Za Uroczy Widok