Jak podaje "Pudelek", przypomnijmy sobie historię miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Silne uczucie połączyło ich dwadzieścia lat temu, w 2002 roku. Ich związek był tematem z pierwszych stron gazet i to właśnie prasa miała ogromny wpływ na losy tej relacji. Piosenkarka i aktor rozstali się, bowiem gwiazdor miał problemy z używkami, a dodatkowo para nie mogła poradzić sobie z popularnością.

Wieści o tym, że Jennifer Lopez i Ben Affleck po dwóch dekadach znów chcą być razem, zelektryzowała fanów celebrytów. Wokalistka rozstała się z ówczesnym narzeczonym i dość szybko pocieszyła się w ramionach rozwiedzionego z Jennifer Garner aktora.

Zarówno ona, jak i on wychowują z innych związków dorastające dzieci. Pociechy gwiazdy - czternatoletnie bliźnięta: Emme Anthony, Maximilian David Muniz - mają coraz lepszy kontakt z nowym partnerem matki, o czym świadczyć mogą chociażby zdjęcia zrobione niedawno przez paparazzi.

Córka piosenkarki uczęszcza na zajęcia taneczne. Podczas wyjazdu na jeden z treningów towarzyszyła jej mama i właśnie Ben Affleck. Na fotografiach widać, że cała trójka świetnie czuje się we własnym gronie.

To również może Cię zainteresować: Katarzyna Cichopek W Ogniu Krytyki. Czy Zarabia Na Rozstaniu Z Mężem

Zobacz także: Polski Generał Zażądał Zwrotu Kaliningradu