Marcin Prokop od wielu lat występuje w telewizji i robi wielką furorę jako prezenter. Na co dzień pracuje w stacji TVN, gdzie prowadzi między innymi program śniadaniowy Dzień Dobry TVN wraz z Dorotą Wellman. Dziś zalicza się do jednego z przystojniejszych celebrytów. Kiedyś wyglądał zupełnie inaczej.

Marcin Prokop. Źródło: youtube.com
Marcin Prokop. Źródło: youtube.com
Marcin Prokop. Źródło: youtube.com

Na Instagramie opublikował wpis, w którym promuje swój kanał na Youtube i przeprowadzony oraz wstawiony na platformę wywiad. Dodatkowo opublikował archiwalne zdjęcie i pokazał, jak wyglądał kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat temu. Co ciekawe, miał wtedy długie, sięgające do ramion włosy i był znacznie chudszy niż teraz.

Młody Marcin Prokop pozował wówczas przy żółtym, ekskluzywnym samochodzie. Miał na sobie typowe dla lat 90. dżinsy, szeroki pas w spodniach i luźną koszulkę z krótkim rękawem.

Fani prezentera są w niemałym szoku, że jakiś czas temu ich idol tak się prezentował. Wyglądał zupełnie inaczej. Niektórzy nawet zasugerowali, że powinien wrócić do dawnego image'u.

Koniecznie proszę zapuścić włosy. Z roku na rok jest pan przystojniejszy. Co będzie w okolicach setki - pisali fani.

Zgadzacie się z nimi?

To również może Cię zainteresować: Mandaryna Szczerze O Swojej Pierwszej Miłości. Kto Skradł Jej Serce Przed Michałem Wiśniewskim

Zobacz także: Ben Affleck Zajmuje Się Dziećmi Jennifer Lopez. Co Za Uroczy Widok