Minął rok od wyemitowania w USA wywiadu księcia i księżnej Sussex z Oprah Winfrey. Podczas wywiadu para dała widzom wgląd w ich napięte relacje z brytyjską rodziną królewską po ich wycofaniu się z królewskiego życia.

Co się dzieje z małżeństwem Meghan i Harry'ego?

Para twierdziła, że ​​książę Karol przestał odbierać telefony księcia Harry'ego po tym, jak zrezygnował z królewskich obowiązków, a Kate Middleton uczyniła, że ​​Meghan Markle płakała w tygodniu ślubu. Markle napomknęła także, że miała myśli samobójcze przez ciągłe relacje z brytyjskich brukowców, ale nie umożliwiono jej uzyskanie wsparcia, gdy była starszym członkiem rodziny królewskiej.

Po opublikowaniu wywiadu książę Cambridge oznajmił dziennikarzom, że „w dużej mierze nie jesteśmy rasistowską rodziną” i że od czasu wywiadu nie rozmawiał ze swoim bratem, ale „zrobi to”. Tymczasem Harry oznajmił Gayle Kingowi, że wstępne rozmowy, które odbył z bratem i ojcem od chwili emisji wywiadu, były „nieproduktywne”.

Pierwszy plenarny występ braci po wywiadzie odbył się podczas pogrzebu ich dziadka, księcia Filipa, w kwietniu. Nie kroczyli obok siebie w procesji pogrzebowej, a w miejsce tego zostali odseparowani przez ich kuzyna Petera Phillipsa.

Teraz małżonkowie coraz częściej widziani są osobno, co mocno niepokoi fanów pary - przyjęcie nawyków i dosotowanie się do stylu życia żony nie okazało się tak proste, jak się wydawało. W małżeństwie Harry’ego i Meghan pojawia się coraz więcej różnic - piszą zagraniczne media.

O tym się mówi: Rozbawiony Wołodymyr Zełenski odpowiada na pytania dziennikarki. Rozbroił wszystkich. O co chodzi

Zerknij też tutaj: Pogoda w weekend nie będzie nas rozpieszczać. Czekają nas ulewy i mocne porywy wiatru. Gdzie będzie najgorzej