Nie ulega wątpliwości, że konflikt zbrojny między Rosją a Ukrainą eskalował już do granic możliwości. Zginęło już mnóstwo cywili, syn ponad setka dzieci.

Rosja jawnie grozi Europie atakiem nuklearnym. "Więc odważni Polacy, z waszej Warszawy nie zostanie nic po dwóch sekundach"

Władimir Putin zdaje się nie posiadać w sobie umiejętności wycofania się w obranego planu. Jak donosi Interia Szczecinek rosyjski propagandysta Siergiej Michejew postanowił zagrozić Polsce i reszcie Europy atakiem nuklearnym, w przypadku stworzenia pokojowej misji NATO.

Jego słowa skierowane do Polski mrożącą krew w żyłach. podczas wystąpienia w roli eksperta w Państwowej telewizji Rossija 24 Siergiej Michejew Oznajmił, że Warszawa zniknęłaby w ciągu dwóch sekund.

Dodał także że z Litwą i Polską Rosja rozprawiłaby się szybciej niż z Ukrainą. Ze słów Rosjanina wynika, że Europa w celu uniknięcia ataku nuklearnego powinna nie pozwolić na interwencję NATO w sprawie konfliktu zbrojnego Rosji z Ukrainą - Musimy powiedzieć Europie prostą rzecz. Dostaniecie atak nuklearny na terenie Europy, jeśli stworzycie misję pokojową NATO, jeśli pozwolicie jej na interwencję i tak dalej. Tak, to będzie wojna nuklearna i musicie to zrozumieć - grzmiał do kamer Michejew.

O tym się mówi: Rosjanie zbezcześcili kolejne ważne miejsce w Charkowie. Ma ono ogromne znaczenie dla Ukraińców i Polaków

Zerknij tutaj: 14-letni chłopiec stracił swojego ojca. Wszystko wydarzyło się na jego oczach. Jego historia wywołuje łzy

Nie przegap tego: Rosyjscy dziennikarze pytają o "zniknięcie" Siergieja Szojgu. Co dzieje się z rosyjskim ministrem obrony