Jego niewątpliwe osiągnięcia i sukcesy zawodowe zapisały go w historii polskich skoków narciarskich, umiejscawiając go pośród wielkich legend polskiego sportu.

Zarobki Kamila Stocha są adekwatne do jego sportowych sukcesów

Nie jest tajemnicą, że w trakcie lat spędzonych na reprezentowaniu Polski w zawodach w skokach narciarskich Kamil Stoch zdobył najistotniejsze trofea i medale, serca swoich kibiców, sympatię Polaków i górę pieniędzy.

Według ustaleń Super Expressu, Kamil Stoch zarabia fortunę na swojej karierze sportowej. Przykładem jest sezon 2017/18, w którym sportowiec zainkasował 1,2 miliona złotych. Ta kwota jednak stanowi jedynie pewien fragment zebranego przez skoczka majątku.

Jako lider polskiej reprezentacji Kamil Stoch może być dumny z ogromnego domu zapierającego dech w piersiach. Jakiś czas temu głośno się również zrobiło o “Kamilandzie”, specjalnym, prywatnym muzeum, w którym zebrane zostały liczne i najważniejsze zdobycze Kamila Stocha, które przestały się już mieścić w domowych kolekcjach trofeów sportowych.

Ciekawostką jest to, że poza możliwością obejrzenia z bliska jego nagród, można także poznać jego wspomnienia, związane z każdą z nich.

Ponadto na ścianach muzeum wiszą liczne portrety i zdjęcia sportowca.

O tym się mówi: Monika Richardson dopiekła Zbigniewowi Zamachowskiemu. O co chodzi

Zerknij tutaj: Joe Biden ostrzega przed kolejnymi działaniami Władimira Putina. Zagrożona nie tylko Ukraina. O co chodzi