Przed kilkoma dniami Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oświadczyli oficjalnie, że planują się rozwieść.

Małżonkowie nie wyglądają na zajętych rozwodzeniem się

Rodzice małżonków jako osoby wierzące starają się za wszelką cenę nakłonić małżonków do zmiany zdania dla dobra ich dzieci. Ostatnimi czasy czytając o celebrytach, dowiadujemy się, o kolejnych rozstaniach i rozwodach.

W kontekście show-biznesu są to tematy nadworne, omawiane na wszelkie sposoby i ze wszystkich stron. Jak podaje "Pomponik", Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po ogłoszeniu informacji na temat rozstania zauważyli wzmożony ruch na ich profilach na mediach społecznościowych.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Według tabloidu, oboje zaczęli znacznie bardziej eksploatować przestrzeń w sieci, prezentując się ze wszystkich stron jeszcze bardziej intensywnie i starają się zainteresować internautów. Według "Pomponika" Katarzyna Cichopek zintensyfikowała publikacje różnych reklam.

Natomiast Marcin Hakiel postanowił radykalnie zmienić nastrój swojego profilu z wesołego i uśmiechniętego, na nostalgiczny i pozbawiony uśmiechu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Według medialnych ustaleń, rodzice małżonków są załamani, jednak żywią nadzieję, że nie dojdzie do rozwodu, gdyż wniosek do sądu nie został jeszcze złożony. Miejmy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze dla wszystkich członków rodziny.

O tym się mówi: Nowe fakty w sprawie Aleksandry i Oliwii z Częstochowy. To nie mieści się w głowie

Zerknij tutaj: Niewiarygodne słowa padły na Jasnej Górze. W tle agresja na Ukrainę. W sieci zawrzało