Jak przypomina portal "Pomponik", Aida Kosjan-Przybysz utrzymuje, że ma dar jasnowidzenia. Miały go mieć również jej babcia i matka. Ormianka chętnie dzieli się z Polakami, starając się pomóc im odnaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Jak brzmiała jej rada na najbliższe dni?

Wróżka Aida o najbliższych dniach

Zwolennicy wróżki Aidy podkreślają, że trafnie przewidziała ona wybuch epidemii koronawirusa. Mówiąc o 2022 roku, stwierdziła, że będzie to rok "wędrówki korytarzem". Jej zdaniem znaleźliśmy się obecnie w sytuacji, w której przechodzimy z jednego do drugiego, ważne jednak, aby wybrać odpowiednie drzwi.

Zdaniem Aidy każdy z nas powinien wystrzegać się strachu. Jej zdaniem "człowiek projektuje sobie to, co chce mieć, a jeżeli jest pogrążony w strachu, w lękach... a w nas jest moc". Jej zdaniem lęk nas paraliżuje i nie pozwala pójść do przodu. To jednak nie wszystko.

W mediach społecznościowych Aida poradziła wszystkim, aby zaufali własnej intuicji. Jednak, aby dobrze wsłuchać się w jej podszepty, niezbędne jest zadawanie pytań. Aida podkreśla, że nie mogą one sugerować odpowiedzi. Jej zdaniem najważniejsza jest pierwsza odpowiedź, która pojawia się w naszej głowie.

Jej zdaniem to właśnie ta pierwsza myśl będzie prawdą, "której może nie chcesz usłyszeć", ale jak podkreśla, będzie to "prawda, która przybliży cię samego do siebie". Aida dodała, że nawet jeśli odpowiedź, jaką dostaniemy z naszego wnętrza, nie będzie tą, jakiej oczekiwaliśmy, nie możemy się zamykać i zniechęcać.

Co sądzicie o radzie wróżki Aidy? Okaże się dla was cenna, czy wprost przeciwnie?

To też może cię zainteresować: Anna Lewandowska opowiedziała, jak przeżywa cierpienie naszych wschodnich sąsiadów. Są to trudne chwile dla nas wszystkich

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Dereszowska zdecydowała się na szczere wyznanie. Dlaczego gwiazda nie mogła urodzić dzieci naturalnie

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia z Sum. Doszło do wycieku amoniaku i skażenia części obszaru