Jak przypomina portal "Super Express", Małgorzata Rozenek-Majdan gościła w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, w którym zdradziła, że jej wielkim marzeniem jest poprowadzenie progamu "Dzień dobry TVN". Przyznała, że niestety do tej pory Edward Miszczak nie zdecydował się jej powierzyć tego zadania. Czy teraz zmieni zdanie?

Małgorzata Rozenek u Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego

W poniedziałek 14 marca wystartował nowy podcast Piotra Kędzierskiego i Kuby Wojewódzkiego w Onecie. Zaskoczeniem dla wielu był fakt, że na pierwszego gościa panowie wybrali Małgorzatę Roznek-Majdan, z którą przez ostatnie lata Wojewódzki pozostawł w stanie medialnej wojny. Wygląda na to, że spór celebrytów to już przeszłość.

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła podzielić się z Kubą Wojewódzkim swoim ogromnym marzeniem, jakim jest dołączenie do grona prowadzących "Dzień dobry TVN". Celebrytka dodała, że prosiła o szansę Edwarda Miszczaka, który jednak nie zdecydował się jej powierzyć tego zadania.

Dziennikarze "Faktu" postanowili poprosić o komentarz dyrektora programowego TVN-u Edwarda Miszczaka. "Nie słyszałem o tym pomyśle, no ale każdy ma jakąś wizję siebie" - powiedział Miszczak. Dodał również, że obecnie pochłaniają go inne zadania, takie jak choćby organizowanie koncertu na rzecz Ukrainy, który ma się odbyć już w najbliższą niedzielę o godzinie 20.

Edward Miszczak/YouTube @tvnpl
Edward Miszczak/YouTube @tvnpl
Edward Miszczak/YouTube @tvnpl

Warto zaznaczyć, że cały dochód z koncertu zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej. Artyści, którzy pojawią się tego dnia na scenie, zrezygnowali ze swoich gaż. Występ będzie można zobaczyć na antenie TVN-u oraz w Playerze.

Myślicie, że kiedyś spełni się marzenie Małgorzaty Rozenek-Majdan?

To też może cię zainteresować: Meteorolodzy informują o spodziewanych zjawiskach związanych ze słońcem. Czy mamy się czego obawiać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Karolina Sawka zapisała się w pamięci widzów, jako mała Nel z ekranizacji "W pustyni i puszczy". Dziś trudno ją rozpoznać

O tym się mówi: Senat USA podjął rezolucję dotyczącą Władimira Putina i jego działań na Ukrainie. Za byli zarówno Demokraci, jak i Republikanie