Jak przypomina portal "Super Express", w poniedziałek 14 marca minęło 42. lata od katastrofy samolotu, na którego pokładzie zginęła między innymi Anna Jantar. Piosenkarka związana była wówczas z Jarosławem Kukulskim, z którym doczekała się narodzin córki, Natalii. Małżeństwo Jantar i Kukulskiego dalekie było od ideału. Piosenkarce przyszło się mierzyć z niewiernością męża. Jak się okazuje rozpacz wywołana zdradami miała ją pchnąć w ramiona gwiazdy Perfectu. Poznajcie szczegóły!

Bolesna rocznica

Był 14 marca 1980 roku. Na lotnisku Okęcie ma wylądować samolot lecący z Nowego Jorku. Niestety przed lotniskiem dochodzi do katastrofy, w której zginęło 77 pasażerów i cała dziesięcio osobowa załoga. Wśród podróżujących feralnym lotem była także uwielbiana przez Polaków piosenkarka - Anna Jantar.

W ostatni poniedziałek Natalia Kukulska, podobnie jak rodziny pozostałych ofiar, obchodziła 42. rocznicę tego tragicznego wydarzenia. Piosenkarka zamieściła w mediach społecznościowych poruszający wpis. "42 lata bez Ciebie, a jednak niezupełnie, bo wbiłaś się w serca i nie sposób o Tobie tak sobie zapomnieć" - napisała Kukulska.

Prywatne zapiski

Choć kiedy zginęła Anna Jantar jej córka miała zaledwie 4 latka, to pamiętniki artystki pozwoliły Natalii Kukulskiej nieco lepiej poznać mamę i zrozumieć, co przeżywała. Miała w nich pisać o zdradach męża. To wszystko miało ją oddalić od męża i sprawić, że nie wyobrażała sobie dalej wspólnego życia.

Decyzja o rozwodzie nie przychodziła jej łatwo. Myślała przede wszystkim o dobru swojej jedynej córki. Jednak i Anna Jantar nie była święta. Po zdradach męża, ogromnym oparciem miał być dla niej perkusista zespołu Perfect Wojciech Morawski. Pojawiły się plotki, że para chciała zacząć nowe życie w Stanach Zjednoczonych, choć Jantar odwlekała to z obawy, że Kukulski nie pozwoli jej zabrać ze sobą małej Natalii.

Natalia Kukulska / YouTube: Wirtualna Polska
Natalia Kukulska / YouTube: Wirtualna Polska
Natalia Kukulska / YouTube: Wirtualna Polska

Do tych rewelacji odniosła się sama Natalia Kukulska. W rozmowie z "Galą" potwierdziła, że Anna Jantar "przeżywała fascynację inną osobą", ale jak wskazała, nie mogło to doprowadzić do rozstania jej rodziców. Zdradziła, że po śmierci swojego taty udało jej się znaleźć dowody na to, że jednak chcieli zostać razem.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Meghan Markle nie ma powodów do zadowolenia. Do sądu trafił pozew przeciw niej. Głos w sprawie zabrał jej ojciec

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rosyjskie wojska nie przerywają ostrzału. Odłamki rakiet spadły na blok w Kijowie

O tym się mówi: Rosyjskie wojska nie przerywają ostrzału. Odłamki rakiet spadły na blok w Kijowie