Jak przypomina portal "Pomponik", kilka dni temu Kasia Cichopek i Marcin Hakiel oświadczyli, że po 17 latach wspólnego życia postanowili się rozstać. Okazuje się, że nie tylko fani pary byli tym faktem zaskoczeni. Podobny szok towarzyszył kolegom i koleżankom Cichopek z pracy. Nikt nie przypuszczał, że małżeństwo gwiazdy przechodzi małżeński kryzys.

Koniec miłości

Ich miłość rodziła się niemal na oczach widzów. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie "Tańca z gwiazdami". Udało im się wygrać nie tylko Kryształową Kulę, ale także znaleźć miłość. Pobrali się w 2008 roku, a rok później powitali na świecie swojego syna Adama. Cztery lata później znów zostali rodzicami.

Przez wiele lat uchodzili za niezwykle dobraną parę. Mało tego, jeszcze przed kilkoma tygodniami mogliśmy zobaczyć zdjęcia z rodzinnego wyjazdu, na których wyglądali na szczęśliwych. Teraz okazuje się, że Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nie byli tak szczęśliwi, jak wskazywały na to pokazywane na Instagramie fotografie.

Spore zaskoczenie

O tym, że para mierzy się z poważnymi problemami wiedziało niewiele osób. Okazuje się, że Kasia Cichopek nie mówiła o swoich kłopotach nikomu z pracy. Serialowa matka Cichopek z "M jak miłość" wskazała, że nigdy nie dała po sobie poznać, że coś jest nie tak. O rozpadzie związku Cichopek i Hakiela nie mieli też pojęcia w "Pytaniu na śniadanie".

Nawet teraz, kiedy na jaw wyszło, że się rozwodzi, dzielnie stawia czoło kolejnym wyzwaniom. W poniedziałek miała pojawić się jak zwykle na planie, zachowując pełny profesjonalizm. "(...) była pełna optymizmu, nie dało się po niej wyczuć smutku, była przygotowana do roli" - czytamy w "Super Expressie".

Spodziewaliście się, że Kasię Cichopek stać na taki profesjonalizm?

To też może cię zainteresować: Meghan Markle nie ma powodów do zadowolenia. Do sądu trafił pozew przeciw niej. Głos w sprawie zabrał jej ojciec

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ważna wiadomość. Zaginął 4-letni Zdanovici Aleksandr z Ukrainy. Mógł przekroczyć granicę z kimś obcym. Rodzice błagają o pomoc w odnalezieniu syna

O tym się mówi: We wtorek 15 marca mija ważny termin. Złożenie tego oświadczenia sprawi, że mniej zapłacimy za gaz