Jak przypomina portal "Pomponik", ostatnie miesiące nie są dla Joanny Opozdy łatwe. Kiedy oczekiwała narodzin dziecka, głośno było o problemach z jej ojcem. Po porodzie media obiegła informacja o jej rozstaniu z Antkiem Królikowskim, z którym zaledwie w sierpniu ubiegłego roku stanęła na ślubnym kobiercu. Czy to już koniec problemów?

Niespodziewany ślub, zaskakujące rozstanie

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego nie należał do łatwych. Para wydawała się szczęśliwa, kiedy niespodziewanie pojawiła się informacja o rozstaniu. Dla ich fanów był to spory szok. Równie zaskakującym zwrotem akcji był ślub, który odbył się w sierpniu ubiegłego roku. Para zarzekała się, że przed ołtarz zaprowadziła ich miłość.

Kilka tygodni później zdradzili, że oczekują narodzin dziecka, co tylko utwierdziło wszystkich w przekonaniu, że to właśnie ciąża była powodem ślubu. Przygotowując się do rodzicielstwa Królikowscy nie mieli łatwo. W mediach głośno zrobiło się o zmieszaniu wokół ojca Joanny Opozdy. Mężczyzna rozstał się z mamą aktorki i dość mocno utrudniał kobiecie odzyskanie jej rzeczy.

Z pomocą ruszył Antek, który wspólnie z siostrą Joasi Opozdy pojechał do domu teścia. Tam nie tylko doszło do ostrej wymiany zdań, ale także do wystrzałów. Na miejscu pojawiła się nawet policja. Po tamtym zdarzeniu, z którego nagranie obiegło media, o Joannie Opoździe, jej rodzinie i Antku Królikowskim zrobiło się nieco ciszej. Była to jednak cisza przed burzą, bo potem na jaw wyszło, że Antek miał zdradzić swoją ciężąrną żonę.

Dariusz Opozda przerywa milczenie

Dariusz Opozda zamilkł na jakiś czas. Ostatnio jednak w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie, na którym możemy go zobaczyć z wnuczką - córeczką brata Joanny Opozdy. Portal "Pomponik" wskazuje, że jest to dowód na to, że syn Opozdy nadal utrzymuje z nim kontakt.

Pozostała część rodziny ma się od Dariusza Opozdy odcinać, o czym może świadczyć komentarz, jaki mężczyzna zamieścił pod postem. "Knowania córki i żony, zrobiły ze mnie kalekę" - napisał.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Roznek-Majdan zdradziła, jakie jest jej największe marzenie. Opowiedziała o nim Kubie Wojewódzkiemu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące wtargnięcie rosyjskiego drona w polską przestrzeń powietrzną. Gdzie widziany był wcześniej

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia z Zaporoskiej Elektrowni Atomowej. Państwowa Agencja Atomistyki zareagowała natychmiast