Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że nie są już razem Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, ostatnio natomiast swoje rozstanie potwierdzili Joanna Opozda i Antoni Królikowski, a także Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem. Poprzednie głośne rozstania i rozwody także zapadły w pamięci Polaków. Nie dało się ukryć, że rozpadowi uległ związek Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego, Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, a najbardziej spektakularnie i z przytupem ze swoimi drugimi połówkami rozstali się Maryla Rodowicz i Daniel Martyniuk.

Co z małżeństwem rodziców rozwodnika Daniela Martyniuka?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez DISCOPORTAL (@discoportal_pl)

Aktualnie na tapet trafili szanowni rodzice tego ostatniego. Jakiś czas temu Media rozpoczęły kampanię spekulacyjne ją na temat ewentualnego małżeńskiego kryzysu w rodzinie Zenka i Danuty Martyniuk. Według medialnych doniesień Danuta Martyniuk jest dość zaborcą kobietą, w związku z czym rozpoczęto spekulacje na temat jej reakcji na jeden z najnowszych teledysków Zenona, w którym piosenkarz wystąpił z młodą i uznano za atrakcyjną modelką, która zagrała ukochaną piosenkarza.

Teledysk przesiąknięty był romantyzmem i bliskością. Jak można było się domyślać, Zenon Martyniuk zapytany o te plotki stanowczo zaprzeczył, przyznając jednocześnie, że w jego małżeństwie występują takie same kłótnie, jak w każdym innym.

Innego jednak zdania jest wróżka Anna Kempisty, której karty wskazały na kłopoty małżeńskie związane z pieniędzmi i zazdrością.

Wywróżyła Danucie Martyniuk poczucie samotności i rozczarowania, a także twierdziła, zaglądając w karty, że pani Danuta Martyniuk od czasu do czasu rozmyśla o opuszczeniu swego męża, a ich związek jeszcze się trzyma tylko dzięki zdrowemu rozsądkowi piosenkarza - Karty niestety pokazują kłótnie o pieniądze i zazdrość. Widać też, że chwilami pani Danusia czuje się samotna i rozczarowana, nierzadko myśli o odejściu i tylko zdrowy rozsądek pana Zenona sprawia, że ich związek trwa.

O tym się mówi: Idealne propozycje krótkiego strzyżenia dla właścicielek cienkich włosów. Każda z pań znajdzie coś dla siebie

Zerknij tutaj: Gwiazdor filmu „Ogniem i mieczem” zaskoczył swoich fanów. Aktor popiera działania Rosji i Putina. Co napisał w mediach społecznościowych