Aby szybko znaleźć miejsce do życia, Barbara poprosiła swoich przyjaciół, aby dowiedzieli się, gdzie je znaleźć. Okazało się, że to mieszkanie obok. Dziewczyna była więc szczęśliwa. Nie spędzi nocy z synem na stacji.

Kiedy się rozpakowywała, okazało się, że jej portfel i telefon pozostały w jego mieszkaniu. Barbara poszła odebrać swoje rzeczy, zwłaszcza że miała klucze. Ku jej zaskoczeniu zamki zostały wymienione, a Tomasz nie otworzył drzwi. W desperacji wróciła. Zrozumiała, że ​​dziś będzie musiała iść do pracy pieszo. Pospieszyli więc z synem do przedszkola.

Po drodze zatrzymał się samochód, z którego jej szef patrzył na Barbarę. Zaproponował, że ich zawiedzie. Dziewczyna natychmiast się zgodziła. Jeśli masz szansę przyjechać, czemu nie. Kiedy Andrzej zapytał, dlaczego dzisiaj jest pieszo, w oczach Barbary napłynęły łzy. Opowiedziała wszystko, co jej się przydarzyło w ciągu ostatnich kilku dni. Szef słuchał bez komentarza.

Pod koniec dnia roboczego Barbara została wezwana do biura rachunkowego. Główny księgowy spojrzał na nią nieszczęśliwie, ale mówił spokojnym głosem. Okazuje się, że szef wypisał nagrodę Barbarze i zarządził, aby środki zostały wypłacone w trybie pilnym już dziś. Wielkość nagrody zrobiła na dziewczynie wrażenie, ale milczała. Wieczorem, kiedy wyszli z pracy, zobaczyła Andrzeja. Barbara ponownie wybuchnęła przed nim płaczem i szczerze podziękowała mu za wsparcie. Potem okazało się, że ta nowa jej męża, to żona szefa. Barbara i Andrzej zakochali się w sobie i zamieszkali wkrótce razem.

O tym się mówi: Rosyjskie rakiety w pobliżu Jaworowa. To jedynie 30 km od polskiej granicy

Zerknij tutaj: Policjantka z Ukrainy uciekła przed wojną. Kobieta nie zapomniała o ukochanych pupilach. Rozczulająca historia