Ale nadal utrzymywaliśmy z nim kontakt i dzwoniliśmy od czasu do czasu. I tak minęło tyle lat i Andrzej przyjechał do swojej ojczyzny, żeby się ze mną zobaczyć. I oczywiście został na kilka dni. Przedstawiłem go mojej żonie i dzieciom. Chociaż moje dzieci są już dorosłe, mam wnuki, ale one wciąż bardzo często do nas przychodzą i spędzają czas z rodzicami.

Podobnie jak mój przyjaciel, mający teraz 55 lat, byłem też po pięćdziesiątce i poczułem spore zaskoczenie, że w tym wieku nie miał żony ani dzieci i nigdy nie założył rodziny. A kiedy przyjechał i zadałem mu to pytanie, w odpowiedzi usłyszałem bardzo nieprzyjemne słowa o kobietach po pięćdziesiątce.

Mówi, że kobieta po pięćdziesiątce nie jest już atrakcyjna, niepiękna i ogólnie stara, która nawet nie musi próbować zwracać uwagi. Jest bardziej zainteresowany młodymi dziewczętami poniżej 30 roku życia.

Oczywiście byłem oburzony, zacząłem bronić praw kobiet po 50. roku życia. W końcu moja żona ma 55 lat i kocham ją bezgranicznie i nadal patrzę na nią oczami pełnymi jasnych gwiazd. Nasza rozmowa z nim trwała bardzo długo i do niczego nie doprowadziła, dlatego postanowiłem zamknąć ten temat i nie podnosić go ponownie, bo każdy ma swoje zdanie na ten temat.

Wtedy się z nim nie kłóciliśmy i po prostu zmieniliśmy temat. Ale późnym wieczorem, kiedy poszliśmy z żoną do łóżka, pomyślałem, że wiele kobiet w wieku od 50 do 60 lat wygląda lepiej niż te, które mają 30 lat. I nie rozumiem, dlaczego ma takie nastawienie wobec dorosłych kobiet i czym jest to spowodowane.

O tym się mówi: Rosyjskie rakiety w pobliżu Jaworowa. To jedynie 30 km od polskiej granicy

Zerknij tutaj: Policjantka z Ukrainy uciekła przed wojną. Kobieta nie zapomniała o ukochanych pupilach. Rozczulająca historia