Książę i księżna Sussex pojawili się 26 lutego bieżącego roku na scenie w Los Angeles, w celu odebrania najwyższego wyróżnienia podczas National Association for the Advancement of Coloured People Image Awards, po przyznaniu im zaszczytnej nagrody prezydenta w uznaniu ich nawoływania do praworządności społecznej.

Podczas gdy aktywność publiczna pary spowodowała krytykę ze strony niektórych królewskich obserwatorów, Meghan ogłosiła, że ​​„nie może być bardziej dumna, że ​​wykonujemy tę pracę razem”.

Co się stało bratu następcy brytyjskiego tronu?

Pomimo tego, znana ekspertka od mowy ciała, dr Lillian Glass, przeanalizowała wizerunek księcia i księżnej Sussex i stwierdziła, że występuje ewidentna różnica w postawach Meghan i Harry'ego na scenie, albowiem Harry wydawał się „czuć niekomfortowo”, podczas gdy jego żona wydawała się być „w swoim żywiole”.

Ekspertka powiedziała mediom: „Harry wyglądał jak ryba wyjęta z wody, ponieważ nie wiedział, co robić ani jak się pocieszyć, gdy spojrzał w dół na nagrodę i zbadał ją, a następnie kołysał się w przód i w tył i odsunął od Meghan. Wyprostował się na chwilę, kiedy szybko odwróciła głowę w jego stronę i rzuciła mu niezbyt przyjemne spojrzenie, wskazujące, że jest na scenie i jest tego świadomy i powinien się dobrze prezentować".

Wydymał usta w zakłopotaniu, a potem przekrzywiał głowę niczym ranny szczeniak, a potem patrzy w kamerę.

Harry wyglądał jak ryba wyjęta z wody, ponieważ nie wiedział, co robić ani jak się zachować, gdy patrzył na nagrodę i badał ją, a potem kołysał się w przód i w tył i odsuwał od Meghan – powiedziała Glass Ne Idea – Z drugiej strony Meghan jest w swoim żywiole, patrząc prosto w kamerę i mówiąc elokwentnie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dyrektor finansowa Tadeusza Rydzyka udała się do radia. Co postanowiła ujawnić

Zerknij tutaj: Mocne słowa Dymytro Kułeby po spotkaniu z Siergiejem Ławrowem. "Nie był w stanie samodzielnie podjąć żadnego zobowiązania"