Nieustannie chodzę do gabinetów kosmetycznych na zabiegi, wykonuję maseczki i peelingi do ciała. Wszystko po to, by dobrze wyglądać.

Poznałam Krzysztofa, kiedy dostał się na uniwersytet i przeniósł się ze wsi do stolicy. Nie miał odwagi powiedzieć matce o naszym związku, więc to ja będę musiała to zrobić.

Jednak od kilku dni mój mąż nie nocuje w naszym mieszkaniu i nie odpowiada na moje telefony. To wszystko wydarzyło się po tym, jak dowiedziałem się o jego zdradzie. Kiedy był w łazience, zadzwonił do niego numer z nazwą "Piotr Garaż".

Postanowiłem odebrać i powiedzieć, że Krzysztof zaraz oddzwoni. Usłyszałam jednak kobiecy głos po drugiej stronie słuchawki. Kiedy mój mąż wyszedł spod prysznica, zastanawiałam się, kto to był i co to wszystko znaczyło. Ale nie otrzymałem odpowiedzi. Po prostu odszedł.

Nie chciałam stracić Krzysztofa. W końcu był dobrym facetem, choć wciąż młodym i czasem nieodpowiedzialnym. Pewnie niektórym kobietom udało się zrobić mu pranie mózgu i go uwieść, inaczej nie odważyłby się mnie zdradzić. Uznałam, że musimy porozmawiać, więc wybrałam się do wioski, w której mieszka.

Kupiłam bilet na autobus, który odjechał późnym wieczorem. Weszłam do środka pojazdu, usiadłam. Obok siedziała młoda dziewczyna, na oko w tym samym wieku co Krzysztof. Ale miała oczywiste problemy z cerą. Mojego męża na pewno by to nie pociągało. Na drugim krześle siedziała inna kobieta ze wsi i też wyglądała na zaniedbaną. Nieumyte włosy, szara skóra i brak makijażu. „Nigdy nie uwierzę, że mój Krzysztof mógł zwrócić uwagę na tak okropną kobietę” – pomyślałam.

Nagle mój wzrok padł na jeszcze inną kobietę siedzącą z przodu. Obgryzione paznokcie, sucha skóra i ogromny brzuch. „Jak można doprowadzić się do takiego stanu? Młoda dziewczyna, ale nie kocha siebie”, wciąż się zastanawiałam.

W trakcie podróży z tymi wiejskimi dziewczynami zdałam sobie sprawę z tego, że mój Krzysztof nie może szczerze pokochać jednej z nich. Najwyraźniej był po prostu zdezorientowany. Porozmawiam z nim i zajmiemy się naszym związkiem. Zastanawiam się, co mi powie. Nie ma odwrotu, więc jadę.

Jak informował portal "Życie News": NOWY PRZEPIS DLA WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI SAMOCHODÓW JUŻ OD 6 LIPCA. KAŻDY POJAZD BĘDZIE MUSIAŁ POSIADAĆ TZW. CZARNĄ SKRZYNKĘ. CELEM RATOWANIE ŻYCIA

Przypomnij sobie: MARIUSZ BŁASZCZAK PRZEJĄŁ STANOWISKO JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. POLITYK OFICJALNIE ZOSTAŁ WICEPREMIER I OD RAZU ZŁOŻYŁ WAŻNĄ OBIETNICĘ. CO MIAŁ NA MYŚLI

Portal "Życie News" pisał również: SKUTECZNE CZYSZCZENIE PIEKARNIKA NA BŁYSK MOŻE WYWOŁAĆ BÓL GŁOWY. SĄ WRĘCZ BANALNIE PROSTE SPOSOBY, BY ZROBIĆ TO W KILKA CHWIL. WYSTARCZĄ 2 SKŁADNIKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN NA BAJKOWYCH WAKACJACH WRAZ Z MĘŻEM. CELEBRYTKA UCHWYCONA W NIEBYWAŁYCH POZACH NA JACHCIE. ZAWSZE CHCE DBAĆ O SWOJĄ SYLWETKĘ