Jak podaje portal "Super Express", wiele osób wierzy w reinkarnację, która pozwala naszej duszy odradzać się w kolejnych wcieleniach. W sieci nie brakuje relacji osób, które przekonują, że pamiętają, kim byli w poprzednich wcieleniach. Potrafią podać wiele zaskakujących informacji, które zaskakują szczegółowością. Pewna kobieta opublikowała nagranie ze swoją dwuletnią córką, która rozpoznała się na zdjęciu z poprzedniego życia. Poznajcie szczegóły!

To nagranie wywołuje gęsią skórkę

TikTokerka znana jako @gi_gi216 podzieliła się nagraniem, w którym wielu internautów widzi dowód na istnienie zjawiska reinkarnacji. Dwuletnia córka kobiety rozpoznaje siebie na jednej z rodzinnych fotografii stojącej na pianinie w rodzinnym domu. Elle wskazując na prababkę swojej mamy powtarza "to ja".

Kobieta podkreśliła, że jej córeczka widziała to zdjęcie po raz pierwszy i nie mogła wiedzieć, kto się na nim znajduje. Dla wielu internautów, którzy obejrzeli nagranie, jest to dowód na reinkarnację. Wskazują, że małe dzieci znacznie lepiej pamiętają swoje wcześniejsze wcielenie, co jest związane z faktem, że mniej czasu upłynęło u nich od "przeniesienia duszy" do nowego ciała.

@gi_gi216

Reply to @breeyonceb

♬ original sound - Gi_Gi216

Poprzednie wcielenia

Portal "Astromagia" wskazuje, że aż 35 procent dzieci, które wykazywały pamięć poprzednich wcieleń posiada znamiona, które wiązały się z ich poprzednim życiem. Były na przykład pamiątką po ranach odniesionych we wcześniejszym wcieleniu - np. ran postrzałowych.

Z badań przeprowadzonych w tym zakresie wynika, że okres, kiedy dzieci są w stanie przypomnieć sobie swoje poprzednie życie, kończy się mniej więcej w okolicy 8. urodzin.

Reinkarnacja/YouTube @Tropiciele zbrodni
Reinkarnacja/YouTube @Tropiciele zbrodni
Reinkarnacja/YouTube @Tropiciele zbrodni

Co sądzicie o relacji Elle?

To też może cię zainteresować: Mężczyźni urodzeni pod tymi znakami zodiaku koncentrują się tylko na sobie. Związek z nimi, może się okazać koszmarem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Synoptycy z IMGW nie mają dla nas dobrych wiadomości. Czeka nas powrót mocno zimowej aury

O tym się mówi: Poruszające zdjęcie z Ukrainy obiegło sieć. Widok rodziców żegnających dziecko łamie serca ludzi na całym świecie