Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Paulina Pszech była uczestniczką pierwszej polskiej edycji programu "Top Model". Modelka ostatnio stanęła na ślubnym kobiercu, czym podzieliła się ze swoimi wielbicielami. Wyglądała zjawiskowo i zadbała, aby ten dzień był jednym z najpiękniejszych w jej życiu.

Paulina Pszech w "Top Model"

Pauliny Pszech nie trzeba przedstawiać nikomu, kto z uwagą śledzi kolejne sezony programu "Top Model", emitowanego na antnie TVN. Była uczestniczką pierwszego sezonu show, który zedebiutował na ekranach w 2010 roku. Udział w programie nie zakończył się spektakularnym sukcesem. Zajęła w nim dopiero 12 miejsce.

Po trzech latach Paulina Pszech przypomniała o sobie, biorąc udział w programie "Sekrety chirurgii", w którym zdecydowała się na wszczepienie implantów w pośladki. Na tym nie skończyła się jej przygoda z medycyną estetyczną. Zdecydowała się również poprawić biust oraz usta. Wiele osób z trudem jest w niej stanie rozpoznać dziewczyn, jaką była w 2010 roku.

Paulina Pszech wzięła ślub!

Paulina Pszech zdecydowała się też na inny odważny krok. 16 lutego bieżącego roku niedoszła modelka stanęła na ślubnym kobiercu, czym stosunkowo niedawno podzieliła się w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że Paulina zadbała o każdy detal ślubnej uroczystości. Był to iście bajkowy dzień.

Paulina Pszech zdecydowała się na suknię ślubną w typie syrenki, która ozdobiona była licznymi aplikacjami. Jej głowę zdobił przepiękny diadem, do którego przypięty był również welon. Jej wybranek z kolei postawił na garnitur w kolorze bordo, z czarnymi wykończeniami.

Uczestniczka "Top Model" podzieliła się z obserwatorami zdjęciami z uroczystości, opatrując je komentarzem " Jeden z najcudowniejszych dni w moim życiu ".

Jak podoba się wam Paulina Pszech w weselnej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradzi Ci sekret Twojego życia. Co podpowiada numerologia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Spektakularny sukces Sławomira przekłada się na jego zarobki. Piosenkarz może spać na pieniądzach. To zdjęcie najlepiej tego dowodzi

O tym się mówi: Anna Lewandowska ma powody do zadowolenia. Została wyróżniona przez jedną ze znanych marek