Jak podaje portal "Jastrząb Post", Anna Lewandowska miała okazję wziąć udział w pokazie Louis Vuitton w stolicy światowej mody. Żona Roberta Lewandowskiego chętnie relacjonowała wydarzenie, chwaląc się przy okazji drogą stylizacją i kolacją, w jakiej wzięła udział.

Anna Lewandowska ma powody do zadowolenia

Anna Lewandowska podobnie, jak jej mąż, może pochwalić się sporymi sukcesami. Przez lata udało jej wypracować pozycję jednej z najlepszych trenerek fitness w naszym kraju. Stworzyła aplikację do ćwiczeń, która pomaga Polkom osiągnąć wymarzoną sylwetkę. To jdnak nie wszystko, oferuje swoim klientkom katering dietetyczny i całą linię zdrowych przekąsek, a także kosmetyki do pielęgnacji.

Nie może też narzekać na brak szczęścia w życiu prywatnym. Od kilku lat jest szczęśliwą żoną i mamą dwóch córek. Może sobie pozwolić na nieco więcej niż inni. Mogła między innymi pojawić się na prestiżowym Paris Fashion Week i wziąć udział w pokazie mody znanej i uwielbianej na świecie marki Louis Vuitton.

Robert i Anna Lewandowscy/YouTube @Najnowsze Wiadomości 24H
Robert i Anna Lewandowscy/YouTube @Najnowsze Wiadomości 24H
Robert i Anna Lewandowscy/YouTube @Najnowsze Wiadomości

Anna Lewandowska na pokazie marki Louis Vuitton

Nie jest tajemnicą, że francuski dom mody dokonuje samodzielnego wyboru gości, jacy mają się pojawić na pokazach. Zwykle zaproszenia trafiają do osób współpracujących z marką, bądź będące stałymi klientkami. Nie ulega wątpliwości, że dla Anny Lewandowskiej było to ogromne wyróżnienie i powód do radości.

Z informcji przekazanyc przez portal "Jastrząb Post" wynika, że o to, w czym pojawi się Anna Lewndowska zadbali przdstwiciele znanej marki. Mieli zaprosić żonę Roberta Lewandowskiego do ich atelier, gdzie miała możliwość dokonania wyboru z kilku zaprezentowanych jej stylizacji.

Po pokazie, uczestnicy wydarzenia zostali zaproszeni do jednej z restauracji. Na kolację Anna Lewandowska zdecydowała się założyć znacznie krótszą sukienkę, pozostawiając stylową marynarkę. Całość uzupełniał gruby łańcuch, a także niewielka torebka marki Louis Vuitton.

Anna Lewandowska/Instagram @Anna Lewandowska
Anna Lewandowska/Instagram @Anna Lewandowska
Anna Lewandowska/Instagram @Anna Lewandowska

Restauracja/Instagram @annalewandowska
Restauracja/Instagram @annalewandowska
Restauracja/Instagram @annalewandowska

Która ze stylizacji podoba się wam bardziej?