Jak przypomina portal "Jastrząb Post", królowa Elżbieta II niedawno ogłosiła, że po koronacji księcia Karola, chciałaby aby jego żona Camilla, tutułowana była królową małżonką. Dla wielu taka decyzja monarchinii była ogromnym zaskoczeniem. Nie wszystkim też przypadła do gustu. Wśród tych ostatnich ma być między innymi książę Harry.

Decyzja królowej Elżbiety II

Królowa Elżbieta II z okazji jubileuszu panowania postanowiła przekazać rodakom swoją wolę. Chciałaby, aby po objęciu tronu przez jej syna księcia Karola, jego żona Camilla Parker-Bowles tytułowana była królową małżonką. Wiele osób nie kryło zaskoczenia, wiedząc, że przez wiele lat wybranka Karola nie cieszyła się szczególną sympatią ze strony monarchinii.

Decyzja ta nie przypadła do gustu wielu Brytyjczykom, bo choć tytuł królowej małżonki nie da Camilli szczególnych uprwnień politycznych, to zrówna ją z koronowanym mężem. Tymczasem Brytyjczycy wciąż mają za złe Camilli Parker-Bowles romans z księciem Karolem i przyczynienie się do rozpadu jego małżeństwa z Dianą. Wśród nizadowolonych ma być również książę Harry.

Książę Harry wbija szpilę Camilli

Książę Harry rozmawiał z "Tackle HIV" o tym, co dla osób zakażonych wirusem HIV zrobiła jego mama - księżna Diana. To właśnie ona zasłużyła się na tym obszarze" tworzeniem empatii i zrozumienia, ale także ciekawości". Dzięki niej ludzie zaczęli interesować się tym, jak można pomóc chorym.

Dodał, że czuje się zobowiązany do kontynuowania pracy, jaką zaczęła w tym zakresie jego mama. Wiele osób jest zdania, że ponowne podjęcie tego zagadnienia przez księcia Harry'ego po tym, jak królowa zdecydowała się na zmianę wcześniejszej decyzji o tytułowaniu Camilli, nie jest przypadkowe.

Wskazują, że książę Harry chciał podkreślić w ten sposób, że to jego mama zasługiwała na ten tytuł, a nie Camilla.

Zgadzacie się z tym?

To też może cię zainteresować: Ołena Zełenska zwróciła się do świata z poruszającym apelem. "To są twarze dzieci, które nigdy nie dorosną"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Radosne wieści płyną od Kuby Wojewódzkiego. Czy celebryta gotów jest na późne ojcostwo

O tym się mówi: Poruszająca historia 11-letniego chłopca z Zaporoża. Napis na jego ręce pomógł wolontariuszom na granicy